Filtry na ekrany
Do koszyka

Filtr Dicota Secret 13,3\'\' Wide (16:9) - Filtr prywatyzujący na ekran D30113

ID produktu: 459633
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowana przekątna ekranu [cal]: 13.3
  • Rodzaj: Prywatyzujący
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Secret 13.3 Wide to wysokiej jakości filtr prywatyzujący, który chroni dane z Twojego urządzenia przed dostaniem się w niepowołane ręce. Filtr jest przytwierdzany do ekranu za pomocą klispów i doskonale chroni go przed zarysowaniami i odciskami palców. Dzięki innowacyjnej technologii firmy Microlouver, Secret oprócz funkcji antyrefleksyjnych zapewnia ochronę przed olśnieniem, co pozwala na łatwą pracę nawet w słońcu. Dzięki kątowi widoczności do 30o użytkownik bez problemu może korzystać z urządzenia, podczas gdy z każdego jego boku widać jedynie ciemną powierzchnię. -chroni dane dzięki najnowszej technologii Microlouver-zapewnia prywatność - ciemny ekran patrząc z boku-kąt widoczności - do 30o z każdej strony-Antyodblaskowy i antyrefleksyjny-chroni delikatny ekran LCD przed odciskami palców i zarysowaniami

Specyfikacja

Rodzaj
Prywatyzujący

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Epson tusz T-5280 / C13T582000 (nabój konserwacyjny), 4World HDMI - HDMI, 5m, Czarny (8606), Whitenergy HP Mini 210 (06911), Kingston DDR3L SODIMM 2GB 1333MHz CL9 (KVR13LS9S6/2), Maxell Bateria D / R20 2szt., Ugreen Przedłużacz 1.5m Czarny (PT-UG-0018), TB D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 3m, Czarny (AKTBXVGAMMG300B), Wenger WENGER Incline 40,6cm 16inch Slimcase with inside pocket for tablet black - 601081, Trixie Kijek TPR 26 cm, Digitus Patchcord U-UTP, Cat6, LSZH, 1m, zielony (DK-1617-010/G), KW Szampon z olejkiem norkowym 500ml, Delock Easy-USB, 5m, biały (85196), MicroConnect Światłowód LC/APC-FC/APC 1M 9/125 OS2 (FIB462001), AVerMedia SonicBlast GS331, TelForceOne Nakładka Liquid Shock Proof Flower2 do Huawei P20 Lite, JBL Clip 3 (JBLCLIP3RED), Beko DFS26024W, Gembird Gaming GHS-04 z mikrofonem i regulacją głośności, czarne