Filtry na ekrany

Filtr Dicota Secret 11.6" Wide (16:9) prywatyzujący na ekran (D30109)

ID produktu: 695800
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowana przekątna ekranu [cal]: 11.6
  • Kolor: Czarny
  • Rodzaj: Prywatyzujący
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Filtr Dicota Secret 11.6" Wide (16:9) prywatyzujący na ekran (D30109)

 

Kolor filtra Czarny
Przekątna ekranu 11.6''
Proporcje obrazu 16:9
Szerokość 258 mm
Długość 145 mm

Specyfikacja

Rodzaj
Prywatyzujący
Kolor
Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Xerox toner 106R01371 Black, Beurer HARMONY 10ml olejek do aromaterapii, Eaton MW 7.2-12/MW 7.2-12L, Brother TZE-FX211 6mm flexi biała/czarny nadruk BROTAS42930, StarTech USB 3.0 M/F Aktywny 3M (USB3AAEXT3M), Energizer Bateria Power D / R20 2szt., Star Micronics Label, 78x138x25, 24szt. (35001694), Trixie ZGRZEBŁO UNIWERSALNE 5 × 18 cm, MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - ST/UPC, 62.5/125, OM1, 10m (FIB410010), Meliconi Zestaw czyszczący Meliconi C-200 ściereczka + płyn C-200P (621001BA), Acme BH406 Czarne (504898), Garmin Vivofit jr. 2 Disney (Minnie Mouse) Biały, Sony Ericsson BST-41 bulk, TelForceOne Pokrowiec Smart Magnet do Huawei Honor Play, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00X5PB) 16 GB RAM/ 480 GB M.2 PCIe/ 240 GB SSD/, MSI GF63 8RC-039XPL 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Pro PL , Dahua technology IPC-HFW1235SP-W-0280B, Mercury Mercury Bravo Huawei Y6 2018 złoty /gold Honor 7A