Filtry foto-video
Do koszyka

Filtr Braun Bluelin UV 62mm blueuv62

ID produktu: 619472
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj filtra: UV
  • Średnica [mm]: 62
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Filtr ultrafioletowy (UV) wykonany z wysokiej jakości szkła optycznego o średnicy 62 mm.

Specyfikacja

Opinie (1)

(1)
4/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Dobrze trzyma się na obiektywie
  • ZALETY:
  • + Fajne zdjęcia
  • WADY:
  • - Brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: GP Bateria C / R14 3000mAh 2szt., InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 62.5/125µm, OM1, 20m (88659), Qoltec (51506.45W), MicroConnect LC/SC 9/125µm OS2 1.5m (FIB4210015), NoName Dziadek do orzechów do orzechów, 1szt, Ernitec Prosta rura 100cm (0070-10100), Zolux Zabawka winylowa Ciężarek, Sennheiser GSP300 (507079), Agras Delic Schesir Kurczak i jabłko - 150g, Platinet SUNDAY niebieski, Techly Ramię 110-190 cm, sufitowe, srebrne (301597), Genesis THOR 300 (NKG-1100), Profice taśma klejąca profice 12mm (12X20 SHENG), Df Models O-Ring Set (18) B+T (6454), Bemko Żarówka halogenowa J118, 200W (D10-J118-200), GALD Półka Stojąca Flipper, Brązowy połysk (25 .5K.p5_B_połysk), AVM FRITZ! Box 6890 LTE, UV