Filtry foto-video
Do koszyka

Filtr Benro Benro MAGND8H1517

ID produktu: 5343834
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Benro 150 x 170mm Master Series Hard-Edge Graduated 0.9 Filter (3-Stop) MAGND8H1517 Filtry Hard-Edge GND zostały zaprojektowane dla fotografów krajobrazowych i umożliwiają przyciemnienie określonych obszarów kadru, np. jasnego nieba, oferując jednocześnie nie naruszoną ekspozycję pozostałej części kadru. Filtr jest najgęstszy na górnej krawędzi a swoje właściwości traci w środku twardą linią przejścia tonalnego pomiędzy gęstymi i czystymi obszarami. Filtr Benro MAGND8H1517 ma 8-krotny współczynnik przyciemniania obrazu i wydłuża czas naświetlania o 3 przysłony. Filtr jest wyprodukowany z niemieckiego szkła Schott B270, zapewnia najwyższą jakość optyczną a jego grubość wynosi 2mm. Filtr jest również wyposażony w dodatkowe powłoki antyrefleksyjne a także hydrofobowe w celu skutecznej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. W zestawie znajduje się etui ochronne.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Dymo taśma S0720670 (black on clear) typ D1, Hama uRage High Sense (628940000), Canon 732H BK Czarny, Hama Antenowy, 3, Biały (001224390000), TTEC Kompaktowa ładowarka USB, 1A, kabel micro USB, Digitus Kabel krosowy S/FTP kat.6, 5m, czarny (DK-1644-050/BL), Hitachi do CPX-2510 (DT01021), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 G652D 2m (54001), ANIMONDA Rafiné Soupé Adult Cielęcina W Sosie Pieczeniowym Saszetka 100g, GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB,2400MHz, CL15 (IR-R2400D464L15S/8G ), SanDisk microSDXC 64GB UHS I C10 (SDSQUAR-064G-GN6IA), HP Toner Standard KHL-CF411XS / CF411X|410X (Cyan), Spokey Długopis Żelowy easy 24 Kolory z drobinkami brokatu (923488), E-Blue przewodowa K734 biała (EKM734WHUS-IU), PremiumGlass Szkło hartowane HTC A9, Ami Play Kaganiec Air N6 Great Dane Granatowy, Mercury Goospery Etui Jelly mercury Samsung J6 2018 różowe, EFB Patchcord CAT.6, UTP, 3m (K8100OR.3), JetWorld Toner TK8505 / TK8505Y Yellow do Kyocera 4550ci 4551ci 5550ci 5551ci / 20000 stron / zamiennik refabrykowany uniwersalny, Połówkowy