Gry na PlayStation 4
Do koszyka

F1 2020 Edycja Siedemdziesięciolecia

ID produktu: 6765925
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Gatunek: Sportowa, Wyścigi
  • Producent: Codemasters
  • Typ: Główna gra
  • Wersja językowa: Polska (napisy)
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Premiera gry: 10.07.2020

F1® 2020 to najpełniejsza gra w serii, pozwalająca rywalizować z najlepszymi kierowcami świata. Po raz pierwszy w historii gracz może w niej zarządzać własnym zespołem - tworząc dowolnego kierowcę, wybierając sponsorów i producentów silnika, zatrudniając innych i startując w zawodach oraz pnąc się coraz wyżej w rankingach

Dostosuj do swoich wymagań tryb dziesięcioletniej kariery z możliwościami wyboru startu także w zawodach F2™ (z różnymi długościami sezonów), co pozwoli na ekscytującą zabawę przez wiele sezonów, a więc dziesiątki godzin w realnym świecie.

Dodanie trybu rywalizacji na podzielonym ekranie, asysty sterowania oraz innych udogodnień pozwala natomiast na zabawę z przyjacielem, nawet, jeśli jest zupełnym nowicjuszem w temacie wyścigów samochodowych czy Formuły 1.

F1® 2020 zawierać będzie wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i 22 tory obecne w oficjalnym kalendarzu tegorocznego sezonu, w tym dwa nowe: Hanoi Circuit (Wietnam) oraz Circuit Zandvoort (Niderlandy). Łącze internetowe jest wymagane, aby uzyskać za darmo dostęp do finalnych modeli bolidów na sezon F1® 2020 oraz zawartości F2™ 2020 po premierze gry.

Edycja Siedemdziesięciolecia

Świętuj razem z nami siedemdziesiątą rocznicę Formuły Jeden dzięki tym wyjątkowym przedmiotom: malowaniem bolidu, celebracją na podium, kaskiem, kombinezonem, rękawicami, butami oraz plakietką gracza.

Specyfikacja techniczna

Codemasters
Typ
Główna gra
Sportowa
Wyścigi
Klasyfikacja PEGI
+3
Polska (napisy)

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: HP toner Q7583A Magenta, Activejet tusz AE-1282R (T1282), SanDisk Cruzer Fit 64 GB (SDCZ33-064G-B35), Pentel PIÓRO KULKOWE BL107 CZERWONY, LechPol Rozgał. Jack 3,5 gn/2 RCA (ZLA0311), Mercury Etui Jelly Case do Samsung Galaxy S7 edge, Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC(F)-LC/UPC(F), 5dB, SingleMode (54179), Xerox Toner 106R03396 (Black), Good Sense Odświeżacz powietrza w aerozolu Mandarine 500ml, Astra Tornister szkolny RM-170 Real Madrid ASTRA, TTEC PowerBar 5000 mAh (2BB114M), HP HP Compaq Pro 4300 SFF i3-3220 2x3.3GHz 8GB 120GB SSD DVD Windows 10 Home PL uniwersalny, Havit I91, Thermaltake Smart SE2 500W (PS-SPS-0500MNSAWE-1), Asus Asus XG-C100F SFP + PCIe / XG, Sennheiser Sennheiser CX 300 black, Apple Skórzane etui folio do iPhone 11 Pro Max - śliwkowe, Ringke Etui Fusion-X Apple iPhone 11 Space Blue, Dell Dell Akcesoria Networking TransceiverSFP 1000BASET