Extralink | Zestaw dwóch regałów 5-poziomowych | 180x40x40 cm, 175 kg
Extralink | Zestaw dwóch regałów 5-poziomowych – Idealne rozwiązanie do biura i firmy
Zestaw dwóch regałów Extralink to znakomite rozwiązanie dla każdego biura oraz firmy, które potrzebują efektywnego sposobu na przechowywanie różnorodnych przedmiotów. Dzięki pięciu poziomom, te regały oferują obszerną przestrzeń do organizacji dokumentów, materiałów biurowych czy innych akcesoriów. Ich nowoczesny design sprawia, że doskonale wpasują się w każde wnętrze, łącząc funkcjonalność z estetyką.
Przestronność i funkcjonalność regałów 180x40x40 cm
Każdy regał ma wymiary 180x40x40 cm, co zapewnia wystarczającą przestrzeń do przechowywania różnorodnych przedmiotów. Dzięki pięciu poziomym półkom, możesz z łatwością zorganizować swoje rzeczy, co pozwoli na lepsze zarządzanie przestrzenią w biurze lub magazynie.
Wytrzymałość do 175 kg – Solidna konstrukcja dla Twoich potrzeb
Regały Extralink charakteryzują się maksymalnym obciążeniem do 175 kg, co czyni je idealnym wyborem do przechowywania cięższych przedmiotów. Solidne materiały użyte do produkcji zapewniają trwałość i stabilność, co jest kluczowe w intensywnie użytkowanych przestrzeniach.
Łatwy montaż i estetyczny design
Montaż regałów Extralink jest prosty i szybki, co pozwala na ich łatwe złożenie w dowolnym miejscu. Dodatkowo, ich estetyczny wygląd sprawia, że będą one nie tylko funkcjonalnym, ale również atrakcyjnym elementem wyposażenia każdego biura.
Specyfikacja techniczna zestawu regałów Extralink
- Wymiary: 180x40x40 cm
- Maksymalne obciążenie: 175 kg
- Liczba poziomów: 5
- Kod produktu: EX.23247
- Numer EAN: 5907207223247
- Kraj pochodzenia: Polska
Nie czekaj dłużej! Zamów zestaw regałów Extralink już dziś i ciesz się porządkiem oraz efektywnością w swoim biurze!
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu