Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

ExtraLink ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM

ID produktu: 5768970
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

replacement to - SFP MikroTik S-31DLC20D Features> Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation> Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with SC/LC receptacle> Digital Diagnostic Monitoring:  Internal Calibration or External Calibration> Compatible with SONET OC-24-LR-1> Compatible with RoHS> +3.3V single power supply> Operating case temperature:Standard :  0 to +70°CIndustrial : -40 to +85°C Applications> Gigabit Ethernet> Fiber Channel> Switch to Switch interface> Switched backplane applications> Router/Server interface> Other optical transmission systems EAN: 5902560362183

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
ex.2183
EAN
5902560362183
Informacje ogólne
Typ kabla
Nie dotyczy

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Philips DVD-R 4,7GB 16X CAKE*100 DM4S6B00F/00, Art AP-60B, Delock 0.15m czarny (65558), Qoltec 50011, StarTech HDMI - HDMI 2m czarny (HDEXT2M), Konica Minolta Toner TN-616M A1U9353 (Magenta), Gorenje GCW751ST, LogiLink iCard Reader (AA0089), Bandai Namco Tales of Symphonia PC, wersja cyfrowa, Trodat Marker pemanentny Uni 520F niebieski (TROD0321), Flavr FLAVR Real Flower Daisy iPhone X 30110, KingHoff Garnek 24cm (KH-3870), SmartWoods Damski Drewniany 8833 Simple Dąb Blue, TelForceOne Nakładka Ultra Trendy Music1 do Samsung S9 G960
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni