Etui do laptopów
Do koszyka

Etui VAX Barcelona 13,5" Tuset VAX-3001SB

ID produktu: 717362
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Przekątna ekranu [cal]: 13.5
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Unikalne etui kopertowe obrębione kolorowym ściegiem, nadającym mu unikalny i ekskluzywny wygląd. Dla kochających wygodę i piękno. Właściwości:    kombinacja wodoodpornego zamka oraz podwójnie przeszytej mikrofibry  wyróżniający się design oparty na najnowocześniejszych materiałach  zewnętrzna kieszeń  magnetyczne zapięcie   VAX BARCELONA Kolekcja toreb VAX narodziła się w Barcelonie – kolebce sztuki i kultury, z myślą o radości użytkowników przenośnych komputerów na całym świecie. Kolekcja jest odpowiedzią na potrzeby wielu konsumentów, którzy pragną zmiany w sposobie postrzegania designu i sposobu transportu laptopów. Torby zostały zaprojektowane przez młody, multidyscyplinarny zespół i wyprodukowane z użyciem najwyższej jakości materiałów, przechodząc przez wyczerpująca kontrolę produkcji, aby uzyskać międzynarodowe wymagania odnośnie jakości i bezpieczeństwa oraz cieszyć finalnych użytkowników.

Specyfikacja

Czarno-czerwony
Tworzywo sztuczne

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Kyocera TK-170, Gigaset A120, Hama RCA (Cinch) x2 MiniJack 3.5 mm, 1.5, Czarny Brązowy (1223050000), Acme HE14 Smooth (4770070872789), Lynx CS Patchcord światłowodowy 50/125, OM4, SC-LC, 3m (DPX-50-LC/SC-OM4-3), PowerWalker VFI 1000 TG, Microsoft Xbox One S Controller czarny (6CL-00002), Dino Smycz skórzana regulowana 1.8 x 200 cm - Czerwony, HOBBYDOG Legowisko Prestige - Czerwone w kratkę XXL, HOBBYDOG Budka Igloo - Czerwona w kratkę R2, CERTECH SUPER BENO-PŁYN DO USUW. PRZEBARW. 125ml, GSI przyprawnik Spice Rocket (79497), VICTORY OFFICE PRODUCTS POJEMNIK MAGNET.ZE SPIN.KOLOR.26MM 61249 - 61249, BI-OFFICE Tablica suchościeralna magnetyczna 90X60CM PROFESSIONAL lakierowana rama aluminiowa (GMA0307178), Redragon SKY Gaming Bluetooth czarne (64210), TelForceOne Nakładka Beeyo Flying do iPhone XS Max, TelForceOne Nakładka Żel do Xiaomi Redmi 6 Pro / Xiaomi Mi A2 Lite transparentna, Garmin Vivofit jr. 2 Star Wars (010-01909-13), Clicktronic DisplayPort HDMI, 1, Granatowy