Etui do tabletów
Do koszyka

Etui do tabletu Zagg International ZAGG Rugged Messenger - obudowa do iPad 9,7

ID produktu: 4915040
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Wystarczająco wytrzymała Obudowa ochronna z certyfikatem wojskowym MIL-STD-810G zabezpiecza iPada przed zarysowaniami i skutkami wstrząsów oraz upadków z wysokości do 2m. Spójrz na to z innej strony Wbudowane magnesy umożliwiają ustawienie iPada w wygodnej, dostosowanej do potrzeb użytkownika pozycji. Wyspowy układ klawiszy gwarantuje wysoki komfort podczas pisania i zmniejsza ilość popełnianych błędów. Układ przycisków jest taki sam w tradycyjnych klawiaturach. Jedna klawiatura wiele możliwości Rugged Messenger, umożliwia równoczesne połączenie z dwoma urządzeniami i wygodne przełączanie pomiędzy nimi. Rozświetl noc Podświetlane klawisze, gwarantują komfortową pracę nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Zapomnij o ładowaniu Wbudowany akumulator pozwala na pracę, bez ładowania do 2 lat a dodatkowa funkcja sleep/wake, pomaga oszczędzać baterię, gdy klawiatura nie jest używana.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Esselte GRZBIETY WSUWANE A4 6 MM DO 60 KART (21781), Sandberg DisplayPort Mini HDMI, 1.5m, Biały (508-71), Bridge Connect Premium HDMI M/F (kątowy) (BPVA14), ART AP-B21, Czarno-srebrne, Lynx CS Patchcord, Cat6, UTP, 7m, szary (PK-UTP6-070-GR), Delock Kabel Twinax SFP+ -> SFP+, 1m (86221), InLine Patchcord światłowodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 15m (88616), Zolux Dekoracja akwarystyczna SweetyFish Phospho Roślinki Mix L, HOBBYDOG Budka Suflera - Czerwona w kratkę R1, PET HEAD Paw & Body Wipes chusteczki do pielęgnacji 50szt, Verbatim Store 'n' Go 1TB (53401), Garett Electronics Sport 14 Czarno-czerwony (5903246280142), Green Cell LC-E6 do Canon LP-E6, EOS 70D, 5D Mark II/ III, 80D, 7D Mark II, 60D, 6D, 7D (ADCB07), Eurocom Plecak ergonomiczny Star Wars BB-8 czarno-czerwony (284511), Trodat Wkład UMR-5 czarny do pióra Uni UM-100, Citizen CITIZEN Kalkulator SDC-810BN, Krusell Krusell Samsung Note 8 , V7 TONER KYOCERA ECOSYS M6035, Timex Męski T2P527 Modern Originals Indiglo brązowy