Etui do tabletów
Do koszyka

Etui do tabletu Samsung Book Cover (EF-BT580PBEGWW)

ID produktu: 958341
Zobacz produkty podobne
(5)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Galaxy Tab A 10.1"
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Przekątna ekranu [cal]: 10.1
  • Rodzaj zamknięcia: Klapka
Opis
Specyfikacja
Opinie (5)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Etui Samsung Book Cover do tabletu Tab A 10.1". Produkt w kolorze Czarnym.

Specyfikacja

Galaxy Tab A 10.1"

Opinie (5)

(5)
5/5
(5)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Okładka produkcji Samsung, dedykowana do zakupionego wcześniej tabletu Samsung. Rewelacja!
  • ZALETY:
  • + Idealne dopasowanie, mocowanie magnetyczne. Otwarcie okladki wzbudza ekran tabletu, zamknięcie wygasza. Możliwość różnorodnego ustawiania tabletu dzięki zgięciom okladki. Tworzywo nie łapie brudu i śladów palców (wersja w kolorze czarnym).
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801172678
Opis:
Gwarancja realizowana przez serwis autoryzowany producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (5)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Thrustmaster T-Flight Hotas X (2960703), Delock DVI DisplayPort, 0.15, Czarny (62599), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-LC/UPC, 62.5/125 OM2, 2m (FIB740002), Capcom Okami HD, Thermaltake C21 RGB (CA-1G8-00M1WN-00), Katrinex POKARM SPIRULINA 1000 ML, CERTECH NEUTRALIZATOR WOREK 450g (ŻÓŁTY), DIBAQ For Life Adult Large breed - 15 kg, WOKÓŁ NAS Kalendarz 2018 B6 Dzienny Albit (247839), Equip DVI USB-C, 0.15, Biały (133453), Tetra DecoArt Plant L Hygrophila, Solidpak Koperty Bąbelkowe 17G Pudełko 100szt. (261782), Actis Toner TX-7120YX / 006R01462 (Yellow), 4OK Silk Etui dla iPhone 6/7/8 , Q&Q VR12-007 Fashion żółty, 2-Power sieciowa 5V - EU (MOC0002A-EU), Mcab HDMI - HDMI, 7, Czarny (7200237)