Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

Etui Candy Huawei P8/P9 Lite 2017 przezr oczysty/clear

ID produktu: 4777864
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: P8 Lite (2017), P9 Lite (2017)
  • Kolor: Przezroczysty
  • Materiał: Poliuretan
  • Typ: Plecki/Nakładka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Ultra cienkie i aksamitne w dotyku etui, wykonane jest z wysokiej jakości ekologicznego termoplastycznego poliuretanu. Silikonowa nakładka o grubości 1 mm. idealnie przylega do telefonu, nie zwiększając przy tym jego rozmiarów. Dodatkowo dzięki delikatnej matowej fakturze, etui nie rysuje się oraz nie widać na nim odcisków palców. Candy to elastyczny oraz lekki pokrowiec, który zapewni Ci przyjemność korzystania z urządzenia przy jednoczesnym zachowaniu jego pełnego bezpieczeństwa.

Specyfikacja

Przezroczysty
Plecki/Nakładka
Poliuretan
P8 Lite (2017)
P9 Lite (2017)

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Hama 477440000 3M, HP Polisa serwisowa e-CarePack 3y Nbd+DMR Color LJ M552 (U8CG3E), Digitus Patchcord krosowany, S/FTP, Cat6, 3m, czarny (DK-1644-030/BL), NoName Patchcord UTP, Cat.5e, nieekranowany, 1m, żółty, Delock DisplayPort Mini HDMI, 0.2, Czarny (62735), Akyga Uniwersalny zasilacz do tabletów (AKKZASAKZASTAB02), Creative BlasterX Senz3D (73VF0810000000), Tetra Cichlid XL Flakes - 1 L, MicroConnect Patchcord światłowodowy, LC/UPC - ST/UPC, 50/125, OM2, 1m (FIB412001-2), Quality Imaging Toner QI-EP2007 / C13S050436 (Black), GSM City CASE ETUI KLOCKI WZÓR 1 APPLE IPHONE 7 PLUS, nemo Etui portfel stand litchi HUAWEI HONOR 9 czarny, Mayer&Boch Zestaw narzędzi kuchennych Мayer & Boch, 7 części, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00W0PB) 16 GB RAM/ 240 GB SSD/, Alogy Etui Alogy Hard Armor Samsung Galaxy Note 9 Srebrne, Optoma X342e DLP, XGA (E1P1A1XBE1Z2), Artifex Mundi Left in the Dark: No One on Board Steam CD Key, ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD MM OM2 SC/APC-LC/APC DUP 50/125 3M