Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Equip Patchcord światłowodowy LC - SC Multimode Duplex OM3, 5m (255315)

Kable proste
ID produktu: 1724671
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 4.6 - 5m
  • Kolor: Turkusowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowodowy marki Equip gwarantuje optymalną wydajność w całej sieci.

Bardzo dobre właściwości tłumienia oraz kompaktowa konstrukcja czynią z tego kabla pierwszorzędny wybór, jeżeli chodzi o szerokość pasma i szybkość.

Specyfikacja

Turkusowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
4.6 - 5m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex SC
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Ansmann Future T500F Czarna (futuret500f), Expression toner KXL-6500XC / 106R01601 / 106R01594 (cyan), Tenda TEG1008D, Franke Zlewozmywak 1-komorowy BSG 611 z ociekaczem 78 x 43,5cm szary (114.0367.747), Brita AWF 102 (maxtra brita EF100), Brit Care Cat Chicken & Cheese KITTEN Pouch 80g, Himoto Płyta podłogowa (06001), Herlitz Notes A5/40 kartek my.book Flexible czerwony (WIKR-940751), Esselte TECZKA Z GUMKĄ ZIELONA (26596), Akyga kątowy 1.5m (AK-PC-02A), GoodRam IRDM X, DDR4, 8 GB,2666MHz, CL16 (IR-X2666D464L16S/8GDC), Quality Imaging Toner QI-HP1018ZM / CF033A (Magenta), MAXPOWER do HUAWEI P7 3000 mAh Li-Ion, ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-LC/UPC SIM 3.0MM 1M, Lindy MiniJack 3.5mm - MiniJack 3.5mm, 3m, Czarny (35329), Concept do grzybów, owoców i ziół 1000W SO3000, Lenovo Thunderbolt 230W Dock EU (40AN0230EU), Esprit Zegarek męski Esprit Collection EL900211004, Corsair Power Supply Cable Premium Pro-Kit Type 4 Gen 4, 20-piece