Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Equip Patchcord Cat6, S/FTP, 10m, różowy (605586)

Kable proste
ID produktu: 860375
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Różowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord Cat6, S/FTP, 10m, różowy.

Specyfikacja

Różowy
Typ kabla
Kable proste
Długość
7.1 - 10m
Żyły
8
Izolacja
LSZH
Ośrodek
4 pary skręcone razem

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Esperanza CD-R/10/Cake 700MB 52x do nadruku, MPM 60-OV-19, Seagate Backup Plus, 1TB (STDR1000202), StarTech 3.0, 4 porty, front panel (35BAYUSB3S4), Phoenix Safe Sejf Fortress II na klucz (SS1182K MKII), Lynx CS Patchcord światłowodowy, 50/125, OM3, LC-ST, 2m (DPX-50-LC/ST-OM3-2), Makerbot Filament PLA S - (MP06045), InLine Przenośny Czytnik kart USB 2.0 na SD i microSD do Android (66778), HSP Mocowanie anteny (HSP/28009), Philips FC8245/09 PowerGo, Ecozone Odplamiacz do kolorów Pure oxygen, 12 tabletek (ECZ07358), Logitech prezenter ze wskaźnikiem laserowym R700 (910-003506), Skink Etui modowe do iPhone 5/5S/SE - ZS_ETUI_IPH5, Leitz Skoroszyt WOW z Klipsem Różowy (41850023), ARRMA Sworzeń 4.3x10mm 4 szt. (AR330171) , Goobay Kabel krosowy patchcord U/UTP kat. 5e CCA biały 5m (68508), Inverto Konwerter sat Quad Inverto Essential, iiyama iiyama 26-55, MSI GF63 8RC-040XPL 8 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 240 GB SSD/