Emalia Pleszew Kubek emaliowany Emalia Polska Pleszew Trelis 12 cm 1,24 l
Kubek emaliowany Emalia Polska Pleszew Trelis 12 cm 1,24 l – ekologiczne gotowanie
Przekonaj się do eko! Gotuj zdrowo i żyj świadomie. W kuchni używaj garnków emaliowanych, które dziś urzekają kolorystyką i dekoracją. Kolekcja naczyń emaliowanych Trelis to propozycja od polskiej projektantki. W linii znajduje się też kubek o pojemności 1,24 l. Naczynie możesz używać do podawania gorących napojów. Możesz w nim bezpośrednio podgrzewać napój na dowolnym typie kuchenki, także indukcji.
Kubek został pokryty idealnie gładką, szklistą powłoką emaliowaną. Emalia niczym bariera ochronna zapobiega przenikaniu szkodliwych związków do potraw. Dzięki temu, kubek emaliowany jako jedyny nadaje się do przechowywania ugotowanych dań, jak zupa, budyń czy kisiel w lodówce. Naczynie jest odporne na szok termiczny. Wyjmując kubek z lodówki, możesz go od razu podgrzewać z zawartością na kuchence.
Kolekcja Trelis zachwyca głębokim odcieniem niebieskiego. Kubek emaliowany jest odporny na działanie promieniowania UV. Nie utraci koloru nawet po latach użytkowania. W linii Trelis dostępne są też naczynia w innych pojemnościach.
UWAGA! Naczynia emaliowane mogą mieć nierówności, wybrzuszenia i asymetrycznie naniesione dekoracje. Nie jest to defekt wpływający na jakość produktu i jego użytkowanie. Wszystkie niedoskonałości spowodowane są procesem produkcji, który w niektórych etapach odbywa się ręcznie.
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu