Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

EFB RJ45 Patch Cable S / FTP, Cat.6A, Cat.7 Raw Cable TPE superflex, 10m, yellow (K5525FGE.10)

ID produktu: 5320055
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 10m
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
EFB
Kod producenta
K5525FGE.10
EAN
4049759187033
Informacje ogólne
Długość
10m

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: HP tusz nr 85 (C9425A) Cyan, PremiumCord zwykła 5 gniazd 3m biały (pp5k03), Lexmark 802C cyan, Case Logic na dysk HDD Czerwone (HDC11R), Vakoss Antenowe 2m biały (TC-A754W), Unitek Aluminiowa HDD USB 3.0 UASP (Y-1091), Toshiba Li-ion, 4 Cell (P000581700), Crono CM631, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 15m (54081), TelForceOne Pokrowiec Sligo PLUS New do Samsung J7 2017 J730 wersja EU czarny (GSM029068), Apple Macbook Pro 15 z Touch Bar (MR962ZE/A/G1/D2), Lindy HDMI - D-Sub (VGA) + MiniJack 3.5mm 0.15m czarny (38285), Kassel bambusowy z deską do krojenia (93502), Diverse Papierowe koperty 100szt., Qoltec 51743 do notebooka HP (19 V; 3,33 A; 65W; 4.5 mm x 3 mm), Alogy Nakładka Liquid Armor do Samsung Galaxy A7 2018 przezroczysto-srebrna