Dyski SSD

Dysk SSD Transcend TS32GMSA630

ID produktu: 567678
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Format dysku: mSATA
  • Pojemność dysku [GB]: 32 GB
  • Szybkość odczytu [MB/s]: 226
  • Szybkość zapisu [MB/s]: 40
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty

Opis produktu

Transcend

Szeroki wybór dysków SSD marki Transcend pozwoli idealnie dobrać model do osobistych preferencji. Oferta obejmuje wysokiej klasy urządzenia o różnych parametrach. Możesz wybrać sprzęt o pojemności do 1024 GB. Zdecydowana większość z nich oparta jest o interfejs SATA. Dyski wyróżniają się również wysoką szybkością odczytu. Dzięki temu znacznie wzrośnie komfort użytkowania. Wybierając urządzenia marki Transcend, stawiasz na znakomitą kulturę pracy oraz kapitalną szybkość działania.

Format mSATA

Dyski mSATA to urządzenia oparte na starszej technologii, które nadal mogą sprawdzić się w wielu komputerach. Charakteryzują się niewielką pojemnością i relatywnie niską prędkością zapisu i odczytu danych. To doskonały wybór dla oszczędnych użytkowników, którzy korzystają ze sprzętu przeznaczonego do użytku biurowego. Szeroka oferta pozwoli dobrać odpowiednie parametry do osobistych preferencji. Zdecydowana większość tych sprzętów wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną. W naszym sklepie znajdziesz dyski renomowanych producentów.

TS32GMSA630 to wewnętrzny dysk twardy marki Transcend o pojemności 32 GB, wykonany w technologii SSD (technologia FLASH), wykorzystujący interfejs mSata.

 

Technologia ta zastępuje dyski wykonane w standardowej technologii z zapisem magnetycznym. Podstawową zaletą SSD jest brak ruchomych części. Dodatkowo dysk charakteryzuje się zdecydowanie krótszym czasem dostępu do danych (kilkadziesiąt razy), cichą pracą oraz o wiele większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (powodowane np. wstrząsami w czasie pracy lub upadkiem z wysokości).

 

Odczyt danych z prędkością 226 MB/s, któremu dorównuje zapis na poziomie 40 MB/s, wraz z bardzo krótkim czasem dostępu zapewniają bezprecedensowy przyrost wydajności i funkcjonalności komputera. Z kolei brak elementów mechanicznych gwarantuje wysoką odporność na wstrząsy co zapewnia efektywną pracę w urządzeniach mobilnych. Dysk ten wykorzystuje technologie NCQ, S.M.A.R.T., Wear Leveling i Garbage Collection oraz funkcję ECC. Jego nominalny czas pracy wynosi 1000000 godzin, a trwałość 81.5 TB.

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Papst 8412 NGLE - Ultra Silent Pro ( 8412 NGLE ), SilverStone Wkład filtracyjny do wentylatorów 92mm FFP-92B, Marumi DHG Lens Protect 52mm (MProtect52 DHG), StarTech 2 porty VGA / USB (SV231USBDDM), InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 9/125µm, OS2, 15m (88656O), R-GO Tools Uchwyt biurkowy (RGOVLCA3PR), Lindy RJ-45/RJ-45 kat.7 Biały 10m (47328), TF1 Toner TFO H-201XCPF (CF401X) (T_0014720), SBS Mobile 2xUSB, 5V, 2.1A czarna (TETRAV2USB2A), E-Blue Auroza Gaming Black (MMEBE39UG4PP), Lindy HDMI - HDMI, 10, Czarny Złoty (37866), Tescoma i-Premium Stone 32cm , Nestle Purina Beyond Simply 9 Pies Jagnie 14kg, Hamelin Notatnik Oxford Signature A5 72k kratka szary , Bisset Skórzany pasek do zegarka Bisset 18 mm BS-163.18.16.05G, MicroConnect DisplayPort HDMI, 2, Czarny (DP-HDMI-2004K), nemo ETUI SLIM CASE ART IPHONE 6/6S OGRÓD, Freecolor Toner Kyocera P7040 TK-5160Y yellow (TK5160Y-FRC), ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC G.652D SIMPLEX 3.0MM 3M, 32 GB