Dyski do serwerów

Dysk serwerowy Seagate IronWolf Pro 6TB (ST6000NE0023)

6 TB 7200
ID produktu: 1660518
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Format (cale): 3.5
  • Interfejs: SATA III (6 Gb/s)
  • Obroty na minutę: 7200
  • Pojemność: 6 TB
  • Przeznaczenie: Serwer
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

AgileArray

Health Management

Informacje na temat usług odzyskiwania danych Seagate Recovery Services

Rozwiń swoją firmę

Zdominuj media

Porównaj produkty

 

 

 

Wytrzymałość. Stała gotowość. Skalowalność.

Do wszelkich zastosowań związanych z pamięcią NAS istnieją dyski IronWolf i IronWolf Pro. Stale czynny dysk IronWolf został ulepszony o technologię AgileArray zapewniającą optymalną niezawodność i sprawność systemu. Technologia Multi-user oraz ekstremalnie wysokie wskaźniki obciążenia pracą pozwalają dyskom IronWolf utrzymywać jakość i rozwijać się wraz z przedsiębiorstwem.

 

 

 

 

IronWolf + moc AgileArray

  • Dysk twardy zoptymalizowany pod kątem pamięci NAS, zapewniający najwyższą jakość użytkowania
  • Oprogramowanie IronWolf Health Management dostępne w kompatybilnych systemach NAS1 stale pomaga zabezpieczać Twoje dane
  • Równowaga dysku jest zachowywana dzięki czujnikom drgań wskutek ruchu obrotowego, które pozwalają radzić sobie z drganiami w systemach wyposażonych w wiele kieszeni i utrzymywać długoterminową oraz spójną wydajność i niezawodność
  • Zoptymalizowana wydajność macierzy RAID, która pozwala na maksymalizację czasów odpowiedzi i pracy dzięki obsługującej pamięć NAS funkcji sterowania odzyskiwaniem danych po wystąpieniu błędu
  • Zaawansowane funkcje zarządzania energią pozwalają na jej oszczędzanie i zapewniają jej odpowiedni poziom we właściwym czasie

1. Wersja oprogramowania IronWolf Health Management jest dostępna tylko w dyskach o pojemności 4 TB lub większej.

 

 

 

Aktywnie chroń swoje dane dzięki oprogramowaniu IronWolf Health Management w popularnych i obsługujących pamięć NAS rozwiązaniach1, 2

Oprogramowanie IronWolf Health Management zostało zaprojektowane z myślą o pracy w kompatybilnych systemach NAS2, takich jak Synology i ASUSTOR. Oprogramowanie zainstalowane na umożliwiających jego obsługę dyskach twardych IronWolf lub IronWolf Pro1 poprawia ogólną niezawodność systemu poprzez wyświetlanie możliwych do wykonania przez użytkownika opcji związanych z prewencją, interwencjami i odzyskiwaniem danych..
2. Dostarczane pamięci NAS mogą się różnić pod względem kompatybilności z oprogramowaniem IronWolf Health Management. Aby uzyskać szczegółowe informacje, należy się skontaktować z przedstawicielem handlowym firmy Seagate.

 

 

 

Wiele kieszeni, przystosowanie do pamięci NAS i wbudowane czujniki drgań wskutek ruchu obrotowego

Jako pierwsze w swojej klasie dyski IronWolf zostały wyposażone w czujniki drgań wskutek ruchu obrotowego, które pozwalają utrzymywać wydajność w wielokieszeniowych obudowach NAS. Dyski IronWolf Pro są standardowo wyposażone w czujniki drgań wskutek ruchu obrotowego, co pomaga przedsiębiorstwom oraz profesjonalnym twórcom treści kreatywnych utrzymywać stałą wydajność przez nadchodzące lata.

 

 

 

Wykonuj więcej działań dzięki optymalizacji pod kątem technologii Multi-User

Wykonuj więcej działań z użyciem swojej pamięci NAS dzięki optymalizacji technologii multi-user. Dzięki współczynnikowi obciążenia pracą do 180 TB/rok w dysku IronWolf oraz 300 TB/rok w dysku IronWolf Pro wielu użytkowników może jednocześnie przesyłać i pobierać dane na serwer NAS. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą zawodowo tworzącą treści kreatywne czy właścicielem małej firmy, IronWolf jest po Twojej stronie.

 

 

 

 

Dysk IronWolf Pro z 5-letnią usługą odzyskiwania danych Rescue1,2

Na ograniczony czas usługa odzyskiwania danych Rescue została połączona z 5-letnią ograniczoną gwarancją dla dysków twardych IronWolf Pro.

Twoje dane są bardzo ważne, a plan Rescue zabezpiecza je w razie nieprzewidzianej utraty danych w wyniku awarii lub uszkodzeń mechanicznych. Plan Rescue daje Ci dostęp do międzynarodowego zespołu najlepszych ekspertów w zakresie odzyskiwania danych, mogących poszczycić się wskaźnikiem satysfakcji klienta na poziomie 95%.

Zakup i zarejestruj dysk IronWolf Pro, aby aktywować na pięć lat bezpłatny plan Rescue. Opcje przedłużonej ochrony dostępne są podczas rejestracji. 
Dowiedz się więcej

Aktywuj usługę odzyskiwania danych poprzez rejestrację w tym miejscu: seagate.com/register

1. 5-letnia usługa odzyskiwania danych jest dostępna jedynie od 1 października do 31 grudnia 2017 r. 
2. Usługi odzyskiwania danych Rescue nie są dostępne we wszystkich krajach. Aby uzyskać szczegółowe informacje, należy się skontaktować z przedstawicielem handlowym firmy Seagate.

 

 

 

Dysk IronWolf i pamięć NAS sprzyjają nieustannej kreatywności

Możliwa do rozbudowy i niezawodna pamięć masowa, która pomaga Tobie i Twojej firmie dotrzymywać terminów. IronWolf oraz IronWolf Pro to znakomite rozwiązania dla pamięci NAS zapewniające zdalny dostęp przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, tworzenie kopii zapasowych oraz możliwość prostego udostępniania plików z dowolnego miejsca. Dyski IronWolf i IronWolf Pro zostały stworzone z myślą o rozwijających się firmach, które potrzebują większej ilości pamięci masowej, aby sprostać wyzwaniom związanym z rozbudową pamięci NAS.

 

 

 

Rozwiń swoją firmową pamięć NAS

Prosperujące małe przedsiębiorstwo potrzebuje pamięci masowej, która może się rozwijać wraz z nim. Dysk IronWolf został zoptymalizowany pod kątem pamięci NAS w środowiskach złożonych z wielu macierzy RAID i potrafi sprostać nie tylko pojawiającym się drganiom, lecz również dużemu obciążeniu pracą w sieciach charakteryzujących się intensywnym przesyłem danych. Technologia multi-user klasy podstawowej – do 180 TB/rok w przypadku dysków IronWolf oraz 300 TB/rok w przypadku dysków IronWolf Pro.

 

 

 

Zdominuj media

Zbuduj domowe imperium multimedialne NAS z dyskami twardymi IronWolf. IronWolf i IronWolf Pro prowadzą w swojej klasie pod względem pojemności pamięci masowej, oferując dyski o pojemności nawet 12 TB i wydajności niezbędnej do uruchamiania materiałów w jakości HD z użyciem pamięci NAS. Przechowuj tysiące pełnometrażowych filmów w jakości HD i jeszcze więcej zdjęć na swoim prywatnym serwerze. Pomyśl o nim jak o swojej domowej chmurze.

 

Specyfikacja

SATA III (6 Gb/s)
Zastosowane technologie

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt: http://www.seagate.com/pl/pl/contacts/

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: CSB akumulator GP1272 F2 12V/7.2Ah, Natec Blackbird Silent Click (NMY-0589), Eagle Zszywki 23/15 mm, 1000 szt., Equip Patchcord Cat6, S/FTP, szary, 15m (605508), Lenovo (40Y7702), SMS Flat shelf H Grey + Consol - SU010021-P0, Lindy DisplayPort - DisplayPort 2m srebrny (36302), Supcase Unicorn Hybrid Galaxy S9, Asarto Toner AS-LO310C / 44469706 (Cyan), PremiumGlass Szkło hartowane do Lenovo K8, Lindy HDMI Mini - HDMI Mini 1m srebrny, Lenovo V330-15IKB (81AX00H6US) 12 GB RAM/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Ringke Etui Ringke Fusion Xiaomi Mi Max 3 Smoke Black, BGtech Kubek Urodziny 40 800ml , Alogy Szkło hartowane Alogy na ekran LG Q7