Dysk na szlif.kąt.100mm z adapterem (50/200)
Dysk na szlifierkę kątową 100mm z adapterem – Wydajność i wszechstronność w Twoim warsztacie
Dysk szlifierski o średnicy 100 mm to nieocenione narzędzie w każdym warsztacie. Dzięki uniwersalnemu gwintowi M14, jest on kompatybilny z większością szlifierek kątowych, co czyni go idealnym rozwiązaniem do różnorodnych zadań. W zestawie znajduje się adapter, który umożliwia montaż na wiertarce, co zwiększa jego funkcjonalność i wszechstronność.

Zastosowanie dysku szlifierskiego – Idealny do drewna, metalu i tworzyw sztucznych
Dysk szlifierski jest stworzony do szerokiego zakresu zastosowań, obejmujących prace warsztatowe, motoryzacyjne, remontowe oraz hobbystyczne. Doskonale sprawdza się w szlifowaniu drewna, metalu oraz tworzyw sztucznych, a także w matowieniu i przygotowywaniu powierzchni do malowania lub lakierowania. To narzędzie z pewnością spełni oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Kluczowe cechy produktu – Szybka wymiana krążków i uniwersalne mocowanie
Dysk szlifierski wyróżnia się kilkoma istotnymi cechami:
- Średnica 100 mm, idealna do precyzyjnych prac.
- Uniwersalny gwint M14, zapewniający szeroką kompatybilność.
- System mocowania na rzep, umożliwiający szybką i wygodną wymianę krążków ściernych.
- Adapter do wiertarki, co pozwala na użycie dysku z wiertarkami o uchwycie 6 mm.
- Trwały materiał talerza z miękką warstwą amortyzującą dla lepszego dopasowania do szlifowanej powierzchni.

Zawartość zestawu – Co znajdziesz w opakowaniu?
W opakowaniu znajduje się dysk szlifierski o średnicy 100 mm oraz adapter do wiertarki, co czyni ten zestaw kompletnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb szlifierskich.

Specyfikacja techniczna dysku 100mm – Szczegóły dotyczące wydajności i kompatybilności
- Marka: Geko
- Rodzaj tarczy: ścierna
- Średnica otworu: M14
- Średnica tarczy: 100 mm
- Granulacja ziaren ściernych: Ziarno drobne - P120
- Kod producenta: G00314
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0,300 kg
- Grubość: 2 mm
- Maksymalna prędkość obrotowa: 12 000 rpm
- System mocowania: rzep
- Zastosowanie: aluminium, drewno, tworzywa sztuczne, metale kolorowe, PCV, płyty gipsowo-kartonowe, stal, stal nierdzewna, żeliwo, karton, dywan, skóra
Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą wydajnością w swoim warsztacie! To idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie jakość i funkcjonalność – dostępny już dziś na Morele!
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu