Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

Dux Ducis Etui Wish leather Galaxy S9 brązowe

ID produktu: 4956800
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Galaxy S9
  • Kolor: Brązowy
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Typ: Etui - klapka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

DUX DUCIS WISH GENUINE LEATHER


Bardzo elegancki futerał zapinany na magnes. Telefon mocowany jest do wewnętrznego szkieletu. Futerał został wykonany z eleganckiej skóry naturalnej . Jest starannie wykonany, a wzmocnione przeszycia gwarantują jego trwałość. W jego wnętrzu znajduje się dodatkowa kieszeń na karty kredytowe i banknoty.Wewnętrzna część futerału wyściela miła w dotyku skóra .Zapinanie na magnes dodatkowo chroni telefon przed wysunięciem, a także przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami.


CECHY PRODUKTU:


- 100% oryginalne
- Wysoka wytrzymałość i dodatkowe przeszycia
- Kieszeń na karty kredytowe oraz banknoty wewnątrz etui
- Zamykanie na magnes
- Ciekawy, unikatowy wygląd
- Pełen dostęp do wszystkich portów
- Łatwe do montażu i demontażu


ZESTAW ZAWIERA:


1 x Etui Dux Ducis Wish Genuine Leather

Specyfikacja

Brązowy
Etui - klapka

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: InLine 10m Cat.6 kabel sieciowy 1000 Mbit RJ45 - biały ( 76400W ), VivoLink DisplayPort - DisplayPort, 1.5m, Czarny (PRODP1.5), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/UPC-SC/UPC, 50/125 OM3, 25m (FIB222025), Grand Teczka ofertowa 30 koszulek niebieska (198069), Dalpo Taśma malarska, maskująca 25mm/25m (TM-95C/E3), KARDIFF Kardimata Anti Slip z bokami 137x167 brązowa - mata samochodowa na tylne fotele, Philips Żarówka LED CorePro LEDbulb E27 13,5W (8718696490747), Zamel Przewód przyłączeniowy bez wyłącznika /woreczek/ 300cm złoty SP-300/2X0,75/WOR-ZLO (YNS10000462), Pavonidea Forma do 16 czekoladek / kostek lodu silikonowa Pavonidea kotki CHOCO10S, Apple Macbook Pro 15 z Touch Bar (MR972ZE/A/P1/R1/D3), Nillkin Etui Frosted Shield dla Samsung Galaxy S7 , NoName Etui Candy iPhone 7/8 czerwony/red, Puro Glitter Shine dla iPhone 7 Plus , myPhone Halo S+ niebieski, NoName Soft Case Xiaomi Redmi S2, Mayer&Boch łyżka, ADAC ADAC SuperStrassen Niemcy, Austria... 2019/2020, Osram Żarówka LED STAR ClasB, 2.5W, E14, 4000K 2 sztuki, NoName Sejf na klucz jasnoszara (3089711)