Obroże i adresówki dla psa
Do koszyka

Dino Obroża kolczatka zapinana Dino 35mm / 68cm

Metalowe
ID produktu: 1063360
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Materiał: Metalowe
  • Obwód szyi [cm]: 68
  • Rodzaj: Kolczatki
  • Szerokość [cm]: 35
  • Zapięcie: Metal
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Obroża kolczatka zapinana dla psa Dino.

 

Rodzaj: metalowe

Wielkość: duże rasy

Rozmiar: 35mm / 68cm

 
Wykonana z metalu pokrytego warstwą ochronną chromu zapobiegającą korozji i przecieraniu.
Obroża zapinana na skórzany pasek.
Posiada mechanizm pełniący blokadę, aby obroża nie zacisnęła się zbyt mocno.
Kolce kolczatki nie są ostre. Ustawione pod odpowiednim kątem, aby nie kaleczyć tylko powodować dyskomfort podczas zaciskania.
Pomocna przy nauce psów które się "nie słuchają".

Specyfikacja

Rodzaj
Kolczatki
Materiał
Metalowe
Obwód szyi [cm]
68
Szerokość [cm]
35
Zapięcie
Metal
Kolor
Srebrny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Fellowes Fusion A4 (5410801), Bridge Connect Toslink - Toslink 1m Czarny (BPA561), Cellular Line etui Book Eessential iPhone 6 (CBOOKESSIPH647K), Vakoss Szkło Ochronne Hartowane do Samsung Galaxy Tab 4 T235 7'', 9H (PTV 8141-S), Canon Toner NPG13 1384A002 (Black), Meliconi Meliconi Cme Er 400 (580408BC), CHABA OBROŻA SKÓRZANA OZD 22mm/60cm BRĄZ, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 2m (54332), GEEPAP OY Notes XL Psia ulica (WIKR-937231), Savio TR-09, Red Dot Games Car Mechanic Simulator 2014, ESD, Toshiba Canvio Basics 1TB (HDTB410EK3AA), XSPC Barwnik EC6 ReColour Dye, UV przezroczysty, 30ml (5060175589361), Mercury Bravo Xiaomi Redmi Note 4 winny /wine Note 4X, Interdruk Zeszyt A5/32K linia B&B Pastel (10szt), MAXPOWER do IPHONE 4G 1750 mAh, Lorus RM323EX9, 38 Studios / Big Huge Games Kingdoms of Amalur: Reckoning Steam Gift, Manhattan Przełącznik 2xHDMI 2x1 FullHD (207911)