Akcesoria do zegarków
Do koszyka

Diloy Pasek zamiennik 259F1 do zegarka Casio CA-53 20 mm

ID produktu: 4898123
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Pasek dedykowany do modeli zegarków Casio
AW-53
CA-53
CA-61
EB-3003
FT-100
MAP-100
STW-100
W-520
W-720
W-722
W-741
WL-100

 

Gatunek II

 

materiał paska TWORZYWO SZTUCZNE
szerokość mocowania (A)
20 mm
szerokość paska ponad mocowaniem
24 mm
szerokość paska przy klamerce (B)
18 mm
długość części z klamerką (C)
6,8 cm
długość części z dziurkami (D)
12,3 cm
minimalna długość po zapięciu (L min)
13,5 cm
maksymalna długość po zapięciu (L max)
18 cm
kolor paska
CZARNY
klamerka
z tworzywa
grubość paska
2,3 mm

Wymiary pasków

Wraz z paskiem otrzymasz:

  • dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Amica AMM 25 BI, Panasonic RP-HJE125E-V, Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16 GB,2133MHz, CL13 (CMK16GX4M4A2133C13R), Wentronic Patchcord, CAT6, S/FTP, 5m, zielony (95514), StarTech HDMI - HDMI, 30, Czarny (HDMM30MA), Lindy Patchcord światłowodowy LC/LC, OM3, 50/125um, Multimode, 5m (46373), CAZO Obroża skórzana na filcu 18x500mm czarna, Dingo Szelki skórzane "Ósemki" 1.2 x A+B min-max 74-85 cm - beżowe, Wentronic HDMI - HDMI, 1.5, Czarny (72560), DoggyDolly Kurtka ze sztruksu z kapturem, czerwona,XL 33-35cm/51-53cm, Avision AD280F (DL-1509B), Stabilo TEXTMARKER SWING COOL POMRAŃCZOWY 275/54 ZAKREŚLACZ, Delock DisplayPort HDMI D-Sub (VGA), 0.18, Czarny (65596), iBOX Kasetka ISNK-04BOXSMALL zamek na klucz (ARBIBOSEJ0008), Samsung S Pen czarny (EJ-PN960BBEGWW), Trixie Obroża Premium fioletowa orchidea r. XS–S 22–35 cm/10 mm, Staedtler Temperówka z pojemnikiem pastelowa (294661), Esperanza Esperanza Etui Na Telefon Ema101g-l, Gigabyte 512GB, PCIe x2 NVMe (GP-GSM2NE8512GNTD)