Kable teleinformatyczne

Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m (DK-2533-05)

ID produktu: 357970
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie: http://www.digitus.info/pl/impressum/ Standardowa gwarancja wynosi 2 lata, z możliwością bezpłatnego przedłużenia jej przez użytkownika do 5 lub 15 lat, pod warunkiem zarejestrowania produktu na stronie www.digitus.pl w terminie 4 tygodni od daty zakupu.
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Printe TCEXV3 (C-EXV3), Staedtler Ołówek techniczny 2B NORIS (ST1033), Microsoft Office 365 Professional Plus, Kensington DisplayPort Mini HDMI, Czarny (K33986WW), InLine Moduł RJ45 żeński - żeński przystawka CAT.6 STP (74206M), Logo SCART x2 SCART, 0.5, Czarny (29243), Seagate IronWolf 2TB 3.5" 5900 SATA (ST2000VN004), Red Fighter RED FIGHTER, WL TOYS High Speed Buggy (WL/A959), Cherry Osłona na klawiaturę KC1000 DW3000, CHABA Legowisko Lux - Nocna Sowa nr.2, SuperMicro PŁYTA SERWEROWA SUPERMICRO MBD-X11SAT-F-O - MBD-X11SAT-F-O, Acar Przedłużacz biały z uziemieniem 4 gniazda 3m, Karcher Odkurzacz ręczny VC 5 (1349-100), PowerWalker VI 600 STL FR, MSI GV62 8RD-018XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/, Enod Sound Cannon Brązowe, Chic Antique Taca Metalowa z Wzorkami A, MOLESKINE Kalendarz 2019 tygodniowy 12MP twardy daisy pink