Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, LC-SC, 3m (DK-2532-03-4)

Kable proste
ID produktu: 798750
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 2.6 - 3m
  • Kolor: Różowy
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

  • Kabel duplexowy
  • Złącze z ceramiczną ferulą
  • Średnica kabla 3mm
  • Pojedynczo pakowane, załączony raport z testów
  • kolor: RAL 4003

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
DK-2532-03-4
EAN
4016032308935
Informacje ogólne
Różowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
2.6 - 3m
Złącza
Duplex LC
Duplex SC
Budowa
Żyły
2
Izolacja
LSOH

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie: http://www.digitus.info/pl/impressum/ Standardowa gwarancja wynosi 2 lata, z możliwością bezpłatnego przedłużenia jej przez użytkownika do 5 lub 15 lat, pod warunkiem zarejestrowania produktu na stronie www.digitus.pl w terminie 4 tygodni od daty zakupu.
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Eltra LENA 4 SZARE, Manhattan Classic (175555), Clatronic DB 3108 B, Prolink Samochodowa VEGA, Hama La Fleur Jumbo (2220), Forever Szkło hartowane do Huwei Y6 II (GSM022173), Panasonic 4 channel dect repeater (KX-A406CE), Biurfol ofertówka A4 twarda "U" 25SZT (OF-37), Avent Zestaw wspomagający karmienie piersią, laktator elektryczny, 2 butelki + dodatki SCD292/01, GSM City ETUI KOTY Z HOLDEREM XIAOMI REDMI NOTE 5A 5A PRIME, Klausberg KLAUSBERG CZAJNIK 3L KB-7261, Apple iPhone XS 64 GB Dual SIM Srebrny (MT9F2PM/A), HP Omen 17-an114nw (5KT53EA) 16 GB RAM/ 480 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 Home PL, Paso Notes holograficzny PPDM-3680, moVear moVear flipSide C etui do Apple iPhone 5, 5s, SE | 100% Skóra Standard