Samochody RC
Do koszyka

Dickie RC Evo Spirit, RTR - 201119227

ID produktu: 1078034
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj zasilania: Akumulator/baterie
  • Wiek: Od 6 lat
  • Zasięg [m]: Brak danych
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Pojazd RC Evo Spirit, RTR

- 2-kanałowy pilot 2,4 GHz
- Akumulator z ładowarką USB
- Czas ładowania: 90 minut
- Czas jazdy: 30 minut
- Funkcja Turbo
- Tryb oszczędzania energii
- Odporny na kurz i zachlapania

Specyfikacja

Rodzaj
Elektryczne
Rodzaj zasilania
Akumulator/baterie
Wiek
Od 6 lat
Zasięg [m]
Brak danych
Prędkość [km/h]
10
Kolor
Wielokolorowy
Długość [cm]
29
Załączone wyposażenie
Akumulator
Bateria
Kabel do ładowania
Kontroler

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: APC BK500EI Back CS 500, Lynx CS Światłowód krosowy LC/LC, OM3, zielony, 2m (DPX-50-LC/LC-OM3-2), InLine Audio 6.3mm jack męski mono - 2x RCA żeński (99339), VivoLink HDMI - HDMI, 7.5, Czarny (PROHDMILD7.5), LogiLink DisplayPort - DisplayPort, 2, Czarny (BDPM20), MicroConnect DisplayPort D-Sub (VGA), 5, Czarny (DP-VGA-MM-500), Xerox 106R01334 czarny, Juwel Rio 180 LED czarny, Eurocom zaokrąglony Game Chess STREET (247387), Df Models Osłona dyferencjału Ghost Fighter (7029), Xerox Toner Premium KXL-120XP / 013R00606 (Black), Spark Line Długopis Chiara 0,7mm 5 kolorów, Trixie Szelki Premium One Touch fuksja r. XL: 80–100 cm/25 mm, everActive UC-4000, nemo PILLOW CASE NOK 2323, Diloy Pasek do zegarka skórzany zielony 18 mm (P205.18.27), Roline Patchcable - RJ-45-50 cm - UTP - CAT 6 - bialy (21.15.2560), Small Foot Kalendarz adwentowy - Łoś uniw, Garett Electronics Woman Sara Srebrny (5903246282412)