Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Deskorolka elektryczna Spokey Rush czarno-pomarańczowa (924043)

Pomarańczowy 700 20 15 100
ID produktu: 4203855
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Z pozoru klasyczna deskorolka wzbogacona o napęd, który dostarcza wielu nieznanych dotychczas skaterom możliwości, Rush marki Spokey to nowa definicja frajdy.

Spokey

Znakomity stosunek jakości do ceny

Spokey jest polską firmą założoną w roku 2007. Charakteryzuje się bardzo różnorodną ofertą, w której znaleźć można sprzęt i akcesoria przeznaczone m.in. do turystyki, fitnessu, skatingu i wielu dyscyplin sportowych. Produkty Spokey wyróżnia wielokrotnie nagradzana doskonała jakość oraz atrakcyjna cena dostępna dla każdego.

Różnorodność oferty

Szeroki asortyment Spokey podzielony jest na 8 głównych działów - fitness, turystyka i rekreacja, sporty wodne, sporty drużynowe, sporty walki, sporty rakietowe, skating oraz sporty zimowe. Każdy z nich to głęboki segment, w którym znaleźć można sprzęt i akcesoria dla osób dorosłych i dla dzieci. Bogata oferta Spokey zawiera bieżnie, orbitreki, rowery treningowe, śpiwory, namioty, rolki, łyżwy hulajnogi, kaski dla dzieci, plecaki, kije trekkingowe oraz mnóstwo innych produktów.

Plecaki Spokey

Specyfikacja

Kolor
Pomarańczowy
Szerokość [cm]
70
Głębokość [cm]
20
Waga [kg]
8.5
Rodzaj
Deskorolka
Czas ładowania [min]
120
Zasięg na jednym ładowaniu [km]
20
Maksymalna prędkość [km/h]
15
Maksymalne obciążenie [kg]
100
Moc [W]
700
Liczba kół
4
Rączka
Nie
Podświetlenie LED
Tak

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Jabra MSH-Adapter for Alcatel (14201-36), HP 1 year Post Warranty Next business day ML350 G6 Foundation Care Service (U2UZ3PE), Xsories CAPXULE SMALL, Czarny (840786100224), Mcab Antenowy, 3, Czarny (ANC-4130), InLine Patchcord światłowodowy ST/ST, 50/125µm, OM3 7.5m (81575O), InLine Patchcord światłowodowy LC/ST 50/125µm OM4 1m (88501P), InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 62.5/125µm, OM1, 10m (88650), PowerNeed Solarna 2.5W z power bankiem 3000mAh Li-Poly, zielona (SC30G), Toshiba X300 4TB SATA 3 - (HDWE140UZSVA), Logo Koperta na 1 szt. CD, papier, biała, 100-pack, NoName Demontaż - SSD 240 GB 2,5", Genesis Nitro 880 Czarno-niebieski (NFG-0786), Skink Szkło ochronne do Samsung A3 2017 (FS_HARDGLASS_SAMSA320), Metrox Wałek do czyszczenia ubran + 2 wkłady gratis, Lestar Z-455 (1966007681), Staedtler Zakreślacz (S364-3), LINDY DVI-D - DVI-D, 2, Czarny (36256), Tecxus Akumulator Ni-MH AA 1,2V 2100mAh z blaszkami lutowniczymi (23792), Hanipol Kubek Walentynkowy (129-0022)