Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Deskorolka elektryczna Spokey Rush czarno-pomarańczowa (924043)

Pomarańczowy 700 20 15 100
ID produktu: 4203855
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Z pozoru klasyczna deskorolka wzbogacona o napęd, który dostarcza wielu nieznanych dotychczas skaterom możliwości, Rush marki Spokey to nowa definicja frajdy.

Specyfikacja

Kolor
Pomarańczowy
Szerokość [cm]
70
Głębokość [cm]
20
Waga [kg]
8.5

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Jabra MSH-Adapter for Alcatel (14201-36), HP 1 year Post Warranty Next business day ML350 G6 Foundation Care Service (U2UZ3PE), Xsories CAPXULE SMALL, Czarny (840786100224), Mcab Antenowy 3m Czarny (ANC-4130), InLine Patchcord światłowodowy ST/ST, 50/125µm, OM3 7.5m (81575O), InLine Patchcord światłowodowy LC/ST 50/125µm OM4 1m (88501P), InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 62.5/125µm, OM1, 10m (88650), PowerNeed Solarna 2.5W z power bankiem 3000mAh Li-Poly, zielona (SC30G), Toshiba X300 4TB SATA 3 - (HDWE140UZSVA), Logo Koperta na 1 szt. CD, papier, biała, 100-pack, NoName Demontaż - SSD 240 GB 2,5", Genesis Nitro 880 Czarno-niebieski (NFG-0786), Skink Szkło ochronne do Samsung A3 2017 (FS_HARDGLASS_SAMSA320), Metrox Wałek do czyszczenia ubran + 2 wkłady gratis, Lestar Z-455 (1966007681), Staedtler Zakreślacz (S364-3), LINDY DVI-D - DVI-D 2m Czarny (36256), Tecxus Akumulator Ni-MH AA 1,2V 2100mAh z blaszkami lutowniczymi (23792), Hanipol Kubek Walentynkowy (129-0022)