Filtry do dzbanków i butelek

Dafi Wkład filtrujący CLASSIC DO TWARDEJ WODY

ID produktu: 1674674
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Zelmer
  • Liczba wkładów w zestawie: 1
  • Przeznaczenie: Do dzbanka
  • Rodzaj filtracji: Zmiękczanie wody
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Dafi Classic wkład filtracyjny do Brita Kenwood Zelmer

Zawarty wewnątrz wkładu węgiel jest impregnowany srebrem, które ma właściwości antybakteryjne i zapobiega rozwojowi bakterii w filtrze przez okres 30 dni.

Wkład filtrujący Classic zapewnia redukcję twardości kranowej wody jak również usuwa:

  • Chlor
  • Metale ciężkie
  • Detergenty
  • Herbicydy i pestycydy

Wkłady filtrujące Dafi Classic przeznaczony są do polepszania jakości wody kranowej. Dzięki nim staje się ona idealna do picia, parzenia i gotowania. Woda przefiltrowana jest alternatywą wody butelkowanej. Dodatkowo zapobiega gromadzeniu się osadu na elementach grzejnych czajnika, żelazka i ekspresu do kawy.

Specyfikacja techniczna

Przeznaczenie
Do dzbanka
Dedykowany model
Zelmer
Liczba wkładów w zestawie
1
Rodzaj filtracji
Zmiękczanie wody

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Esperanza Koperty foliowe na CD/DVD 140x180mm z paskiem kleju 100szt., TP-LINK 1-portowy, gigabitowy terminal GPON (TX-6610), St. Majewski Zeszyt do religii 32k kratka lamin.UNIPAP p15 MAJEWSKI - 5904149101039, MicroConnect Osłonki RJ45 25 szt. (33300-25), MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 12M 9/125 LSZH (FIB441012), HP 300CM DP+Y CABLE L701XT - V4P94AA, Brimarex Terenowy na Resorach 1:14 (1575289), MicroConnect 3M, Toshiba Portege X30-D-10J (PT272E-00K00PPL), Konica Minolta Toner KMK-7145 / TN401K, 02AJ (Black), Asarto HP 951XL , Foxy Silnik Bezszczotkowy FOXY G2 C4120-750, Tescoma Stożkowy dziadek do orzechów PRESTO , Nillkin QIN Xiaomi Mi A2 Lite , Lorus RG262NX9, Internal Games Divo Steam CD Key, Roline HDMI - HDMI 3m biały, Sponge Move 2 Paski