Gry PC
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Coin Crypt PC, wersja cyfrowa

ID produktu: 5235579
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Gatunek: RPG, Niezależne
  • Klasyfikacja PEGI: Brak Klasyfikacji
  • Liczba graczy: Jeden gracz
  • Rodzaj: Gra - pełna wersja
  • Wersja: Wersja cyfrowa (ESD)
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

A randomly-generated adventure game about magical coins. You play as a lootmancer, who can unlock the hidden power inside of coins and use them in magical duels. The loots you take from chests and enemies also become your next moves, so plan carefully!

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Corsair XMS3, DDR3, 6 GB, 1600MHz, CL9 (CMX6GX3M3A1600C9), Tefal SM 1552, Value Cat.6 UTP 2m Niebieski 21.99.1544-150, MicroConnect Patchcord światłowdowy ST/PC-ST/PC, 62.5/125 OM1, 10m (FIB110010), Dell 8 Cell, 69Wh (C1JKH), Hama Smart Case dla Microsoft Lumia 650 (001775140000), Apple Macbook Pro 13 (MPXR2ZE/A/D3), Edifier Bluetooth MP200 Żółty (SPK-EF-MP200y), Expression Toner Premium KEL-2600XCP / C13S050228, GE Lighting Lampa metalohalogenkowa E27 100W (97984), Asarto Toner Asarto do Kyocera TK140 | FS1100 | black, Post-it Bloczki samoprzylepne 656 klasyczne, bloczek 51x76mm (3M0960), Nillkin Etui Nature P20 Lite, Q&Q Męski M124-002 Metronom, Xlayer DVD-R 4.7GB 16x 25szt. (104813), Daedalic Entertainment Goodbye Deponia PC, wersja cyfrowa, Belkin HDMI - D-Sub (VGA) 0.1m czarny (AV10170BT), SBS Mobile MAGNETYCZNY ELASTYCZNE RAMIĘ SBS
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni