Zabawki dla psa
Do koszyka

Chuckit! Breathe Right Medium

ID produktu: 1644064
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Materiał: Gumowe
  • Rodzaj: Piłka
  • Wymiary [cm]: 6.5
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Chuckit!
Breathe Right  Medium 6.5cm
 
 
  • Unikalna ażurowa budowa wspomaga przepływ powietrza do płuc psa w trakcie zabawy
  • Pasuje do wyrzutni piłek Chuckit!

 

 

TABELA ROZMIARÓW

 

ROZMIAR ŚREDNICA
SMALL 5 CM
MEDIUM 6,5 CM
LARGE 7,5 CM
  

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
Piłka
Materiał
Gumowe
Wymiary [cm]
6.5

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Esselte PENDAFLEX ZOLTA - 90314, Platinet (40472), Planet GSD-1020S 8x1000 + 2x1000X SFP WEB (GSD-1020S), Ballistix Ballistix Sport LT, DDR4, 4 GB,2400MHz, CL16 (BLS4G4D240FSB), InLine Patchcord światłowodowy ST/ST, 62.5/125µm, OM1, 3m (81603), InLine D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 0.5, Szary (17805), Optika na Statywie Optika 178x178 (T178MW), Skyartec Symulator 8CH True Flight (SA/FS-02), Dingo obroża "energy" szer. 1,2 cm dł. 30 cm z taśmy polipropylenowej, zapięcie metalowe - 14591, Cherry SmartCardTerminal TC 1200 USB JT-0200WB-2, Wentronic Złącze do słuchawki telefonicznej obrotowe RJ10 58856, LaCie Porsche Design dla komputerów Mac 6TB (STEW6000400), TelForceOne Tusz C-490Y (GI-490Y), 70ml (T_0015109), Osram Puritec HNS liniowa T8 G13 30W (4008321770301), Emos zwykła 4 gniazd 7m biały (P1417), Varta Bateria Industrial AAA / R03 1szt., Fitbit Versa Szary Srebrny (FB505SRGY-EU), Value HDMI - HDMI, 10, Biały