Chlebak Metlex CHLEBAK STALOWY Z POKRYWĄ METLEX MX-1612BL

ID produktu: 6669634
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Specyfikacja:

 długość: 42 cm / szerokość: 24,5 cm / wysokość: 17,5 cm

 Informacje dodatkowe:

Chlebak ze stali węglowej pokrytej emalią  w kolorze czarnym

Wytłaczany wzór plastra miodu

Srebrny napis BREAD na froncie chlebaka

Łatwe otwieranie nie zabierające dodatkowe miejsca

Przeznaczony do przechowywania wszelkiego rodzaju pieczywa

Opakowanie: kolorowy karton

      Specyfikacja

      Opinie (0)

      Produkt nie ma jeszcze opinii.

      Pytania i odpowiedzi (0)

      Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

      Gwarancje

      Warunki gwarancji

      Opis

      Specyfikacja techniczna

      Opinie (0)

      Pytania i odpowiedzi (0)

      Inspiracje (0)

      Outlet (0)

      Market

      Zobacz również: ART DisplayPort - HDMI 1.8m czarny (AL-OEM-82), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 3m Żołty (UTP603Y), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/UPC-SC/UPC, 50/125 OM4, 1m (FIB222001-4), Gogen 2600 mAh (PB26002BW), StarTech ESATA 6GBPS CONTROLLER CARD - PEXESAT32, Tescoma Obierak do kiwi 21cm, Lindy DVI-A - D-Sub (VGA) 5m czarny (41198), Blaupunkt BB14BK, Hurtel 360 Protection etui na całą obudowę przód + tył Huawei Mate 20 Lite czerwony, Prism Toner ML-4550 Black (ZSL-4550ANP), MPM MOD-34, SilentiumPC Signum SG7V Evo TG ARGB (SPC250), AZO Digital Przetwornica napięcia 20÷80 VDC / 13.8 VDC PV-300 300W, HP OMEN 15 (6BM05EA), Astra Saszetka piórnik HS094 Hash 2 mix wzorów ASTRA, Astra Plecak Szkolny Fc-77 Fc Barcelona Barca Fun 4, Canon Canon MG-101 4X6 5 SHEETS/MAGNETIC PHOTO PAPER, Dudao Dudao Powerbank 20000mAh QC4.0 7A 45W K12PRO BLUE, Apple Macbook Air 6,1 A1465 11,6 i7 8GB 128SSD PCIe OSX