Smycze dla psa
Do koszyka

CHABA SMYCZ TAŚMA REG 25mm KHAKI

Khaki
ID produktu: 1178090
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość [m]: 2.6
  • Kolor: Khaki
  • Rodzaj: Taśmowe
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Trwała i niezawodna smycz dla psa wykonana z taśmy polipropylenowej.
Klasyczny, uniwersalny model smyczy- od lat niezmiennie modny, nie tracący na popularności.
Nasze smycze wykonane są z najwyższej jakości taśmy polipropylenowej, przeszytej grubymi, rymarskimi nićmi.
Dzięki regulowanej długości produkt ma wielorakie zastosowanie: jako krótka smycz „codzienna”, długa smycz „plenerowa”, oraz smycz zapinana wokół ciała.
Karabińczyki i kółka do przepinania smyczy wykonane są ze stali chromowanej.
Produkt dla osób ceniących prostotę, wygodę i przystępną cenę- przy zachowaniu najwyższej jakości.
Smycz jest mocna i trwała- nadaje się również dla nieposłusznych zwierząt- nie ulegnie łatwo przerwaniu (wszystko zależy jednak od intensywności ciągnięcia).
Możliwość dokupienia obroży, szelek i innych akcesoriów z taśmy gładkiej tego samego koloru i grubości.

 

Specyfikacja

Rodzaj
Taśmowe
Długość [m]
2.6
Kolor
Khaki

Opinie (1)

(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo mocna i wygodna smycz dobrze leży w dłoni. Możliwość skracania
  • ZALETY:
  • + cena
  • + wygoda
  • + regulacja
  • + wytrzymałość
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Black Point KBPE1000 (LQ 1000 / 1050), Ravanson KWGE-K50N BIAŁA, Varta Bateria High Energy 9V Block 1szt., Acme DVD-R, 4.7GB, 16X, Szpindel, 10pack (4770070858219), Tefal Tłuczek do ziemniaków (274471), GPX Extreme Koła Desert Buggy 1:8 2szt. (GPX/18102), HSP Rear Bumper - 58142 (HSP/58142), Dolina Noteci Premium z jagnięciną 800g, Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM2 1m (54039), Zolux Mieszanka Nutri'Meal Szczur/Mysz 800 g, Zebra ZD500 DESKTOP PRINTER - ZD50043-T1E200FZ, Juwel ODBŁYŚ. HIFLEX 590MM T5 28W/T8 18W, YARRO TRANSPORTER "PRATIKO" DUŻY 36x55x36, GALD Półka z 36 przyprawami brązowy mat (36NS), Leniar TECZKA LENIAR NA RYSUNKI B2 CZARNA (90421), Gorenje GV61010, Elba Rado Clic, A4/50, zielony (E10476C/GN), TelForceOne Nakładka Glitter 3in1 do Samsung A8 2018 A530 srebrna, GALD ZESTAW 3 PRZYPRAWY - V MAT