Pojemniki i tacki na dokumenty
Do koszyka

CEP Półka na dokumenty PRO, czarny Green Spirit (CEP108)

ID produktu: 4670556
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Czarny
  • Rodzaj: Półka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Matowo-błyszczące wykończenie zapewnia elegancki wygląd.
Przezroczysta: wykonana z odpornego na pęknięcia, ekologicznego polistyrenu. Green Spirit: wykonana w 90% z materiałów przetworzonych, jest w 100% przetwarzalna.
Miejsce na umieszczenie etykiet. Charakteryzuje się mocnym, sztywnym dnem oraz zaokrąglonymi krawędziami.
Przeznaczona na dokumenty w formacie A4, mieści ok. 400 kartek o gramaturze 80g.
Posiada 2 szerokie mocowania, dzięki którym istnieje możliwość łączenia szufladek pionowo i kaskadowo.
Wymiary: 345x260x64 mm.

Specyfikacja

Rodzaj
Półka
Kolor
Czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: BitsPower Fitting 1/4" czarny (BP-BSWP-C27), Blow HDMI - HDMI, 10, Czarny Biały (5900804049708), Media-Tech NEMESIS (MT3574), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/PC-ST/PC, 9/125 SM OS2, 2m (FIB411002), MicroConnect DisplayPort Mini - DisplayPort Mini, 1, Biały (MDPMDP1), Intel Core i5-7400, 3GHz, 6MB, OEM (CM8067702867050), Vitapol KOKTAJL DLA GRYZONI I KRÓLIKA 500g, Zebra ZD500 TT DESKTOP PRINTER - ZD50042-T0E200FZ, HP SMARTCACHE 24X7 SUPP 1 SVR LIC - D7S26A, Mercury SoftJelly do Samsung S6 G920 białe BRA005761, MIO MiVue 786 Drive (5415N5680013), ART X102 LCD białe, Elgato elgato Stream Deck, Keypad - 10GAA9901, EBI Coockoo Zabawka Bumpies Petrol/Mięta S <9kg 7x5.6x4.8cm, Karcher SC 3 EasyFix (1.513-110.0), Quality Imaging Toner QI-BR1003B / TN241BK (Black), MicroBattery 8W Dyson Power Adapter, AZO DIGITAL Samochodowa przetwornica napięcia 12 VDC / 230 VAC IPS-400 400W, DERMAPHARM Champ-Richer Szampon dla szczeniąt o sierści białej i jasnej 250ml