Środki czyszczące do elektroniki
Do koszyka

Camgloss 1x10 To Go-Kit im Display

ID produktu: 251963
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość [szt.]: 10
  • Rodzaj: Spray
  • Zastosowanie: Do ekranów
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Zestaw 10 płynów w sprayu przeznaczanych do czyszczenia monitorów LCD/TFT i innych.

Specyfikacja

Rodzaj
Spray
Zastosowanie
Do ekranów
Ilość [szt.]
10

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP Adjustable Display Stand (AW663AA#AC3), Corsair XMS3, DDR3, 16 GB,1333MHz, CL9 (CMX16GX3M4A1333C9), Roadstar RO-HRA-1500MP, Equip DisplayPort - DisplayPort, 1, Czarny (119331), MyScreen Protector Diamond Glass Samsung Galaxy J5 (001570860000), Celly Ghost Plus, Meliconi Slimstyle 400CE (480862BA), NoName eSATA/SATA, Czerwony, 0.5m, Meliconi Meliconi Cme Er 400 (580408BC), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 2m (54332), Carrera RC Buggy Red Bull RC2 1:20 (GXP-603443), GOSPODARSTWO ROLNE SIANKO WĘGROWSKIE Z WARZYWAMI 400g , Tenda TEG1024D, Folprim FOLPRIM, Mercury I-Jelly LG K4 czerwony/red, Eurocom Bloczek notesowy 9x9 Rachael Hale, Mayer&Boch Zestaw noży, 6 części (21381500), Qoltec Organizer do kabli 14mm, 10m, czarny -52254, Legrand Keor SP 600 (310180)