Karma sucha dla psa
Do koszyka

Butcher s Sucha karma dla psa Butcher's z wołwiną, torba 10kg

ID produktu: 4687517
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

SUCHA KARMA DLA PSA BUTCHER'S Z WOŁOWINĄ, TORBA 10KG


Butcher's sucha karma dla dorosłych psów z nową formułą i składnikami, wspierającymi zdrowie psa.
Jest to zdrowy i lekkostrawny posiłek, który Twój pies pokocha.Receptura karmy wspomaga zdrową:

- SKÓRĘ I SIERŚĆ - minerały i oleje, dla pięknej i błyszczącej sierści
- TRAWIENIE - zawiera pulpę buraczana, pomagająca wspierać zdrowe trawienie
- ODPORNOŚĆ - naturalne antyoksydanty (witamina E) dla zdrowego systemu odpornościowego.

Zawarta w karmie Witamina A dba o zdrowie oczu Twojego pupila. Karma nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów i wzmacniaczy smaku. Dzięki kształtowi i wielkości karmy zachęca psa do gryzienia, co wpływa również na usuwanie płytki i kamienia nazębnego. Karma przygotowana ze składników najwyższej  jakości. Stanowi zbilansowane, wysokiej jakości pożywienie.

Składniki:

Zboża, mięso i pochodne mięsa (22% mięsa w tym wołowina 4%), pulpa buraczana (3%), produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze (tłuszcz drobiowy 3%), minerały.

DODATKI ODŻYWCZE (/kg):

Witamina A 25000 IU, witamina D3 2000 IU, witamina E (tocoferol bogaty w ekstrakty pochodzenia zwierzęcego) (E306)100mg
Elementy śladowe (/kg): siarczan miedzi pięciowodny (E4) 24mg, jodan wapnia bezwodny (E2) 1,7 mg, selenian sodu (E8) 0,25, siarczan żelaza jednowodny(E1) 100mg, siarczanu manganu (E5) 12mg, siarczan cynku jednowodny 250mg.

Analiza składu
Proteiny 20%, tłuszcze 9%, włókno 3.5%, materia nieorganiczna 8%

Informacje dodatkowe
Polecana w diecie bezglutenowej. Sucha karma dla dorosłych psów. Pokarm na bazie Wołowiny.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Lark FreeSound 2.0 BT Yellow (5901592830912), ART AT-311B, Lynx CS Patchcord światłowodowy, 50/125, OM4, LC-LC, 2m (DPX-50-LC/LC-OM4-2), InLine Audio 3.5mm jack żeński mono, 2x Cinch żeński (99338), Origin Storage DDR3L, 8 GB,1600MHz, (OM8G31600U2RX8NE135), Canon Separation Pad - FC7-6297-000, Riduria Watch Straps Stainless steel - RAWOSG42, Maximum TV-SAT Combiner (1239), PDP Afterglow Wireless Controller PS3, DIAMOND PET FOODS NUTRA DOG 15 kg PUPPY LB j.fiolet, Brennenstuhl Super-Solid SL544 5 gniazd IP54 5m (1159900805), Patriot Viper 4, DDR4, 16 GB,3600MHz, CL17 (PV416G360C7K), Acer Predator Helios 300 (NH.Q3DEP.005), Quality Imaging Toner QI-HP1015Y / CE252A (Yellow), WOKÓŁ NAS Kalendarz nauczyciela A5 tygodniowy Albit seledynowy 2018/19 (1270-SELEDYN), Aquaphor Wkład węglowy Aquaphor B150, Ricoh Toner Yellow CW2200SP, Acer TravelMate P2510 (NX.VGVEP.015)