Płyny i proszki do prania
Do koszyka

Bryza Proszek do prania i wybielacz do bieli Lanza Vanish Ultra White 2w1 5,25kg

ID produktu: 4668909
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Hipoalergiczny: Nie
  • Postać: Proszek
  • Zastosowanie: Tkaniny białe
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Bryza Lanza Vanish Ultra White 2w1 proszek do prania i wybielacz do bieli 5,25kg

Specyfikacja

Zastosowanie
Tkaniny białe
Postać
Proszek
Hipoalergiczny
Nie
Waga [kg]
5.25

Opinie (1)

(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Ok
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Acer AA3Ytb - rozszerzenie gwarancji do 3 lat (1st ITW) wszystke modele tabletĂłw (SV.WTPAF.B02), Equip HDMI - HDMI, 5m, Czarny (119355), Stanger KOREKTOR W PIÓRZE CP100 4ML (18000600012), ST Labs I-390, Ami Play Obroża regulowana z blokadą Basic XL 45-70 [b] x 2,5cm Rózowy, Acme wieszak MTMF31 Fixed TV, Miele Piekarnik Miele H 2265 B, MicroConnect Patchcord światłowodowy ST/UPC - ST/UPC, 9/125, OS2, 3m (FIB111003), Yankee Candle Wax wosk Fresh Cut Roses 22g , Kanlux Żarówka Rapid PRO LED E27 9,5W 230V (22950), Starbreeze Studios Enclave, EFB Patchcord płaski, U/FTP, Cat.6A, PVC, 1.5m (K5545SW.1,5), Alessi Talerz Dressed z białej porcelany motyw dekoracyjny - 4 sztuki, ANTRA Notes A6 Kratka Romantyzm Turkusowy ANTRA, Samsung ZESTAW SŁUCHAWKOWY SAMSUNG EHS64AVFBE BLACK 3.5MM BOX, IPAKY Etui Huawei P8 Lite iPaky Slim Carbon elastyczny wytrzymały pokrowiec czarny, Bormioli Rocco Czekoladowy zestaw do fondue, Expression Toner 106R01246 Black