Drukarki - bębny, głowice i fusery
Do koszyka

Brother Bęben DR2300

BESTSELLER!
ID produktu: 690683
Zobacz produkty podobne
(3)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj druku: Laserowy
  • Typ: bęben
Opis
Specyfikacja
Opinie (3)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Bęben światłoczuły DR-2300, Czarny 12 000, wydruków.

 

Specyfikacja

Bęben światłoczuły
Rodzaj druku
Laserowy
Typ
bęben
Brother DCP-L2500D
Brother DCP-L2520DW
Brother DCP-L2540DN
Brother DCP-L2560DW
Brother HL-L2300D
Brother HL-L2340DW
Brother HL-L2360DN
Brother HL-L2365DW
Brother MFC-L2700DW
Brother MFC-L2720DW
Brother MFC-L2740DW
Do drukarki
Brother
Kod
DR-2300

Opinie (3)

(3)
5/5
(3)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
OK
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
3 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
(22) 462 84 40
(22) 462 84 50
Opis:
CENTRUM NAPRAW: BLASC Sp. z o.o. ul. Racławicka 146 02-117 Warszawa Dział Obsługi Klienta Tel.: (22) 462 84 40 (22) 462 84 50 Fax.: (22) 462 84 41 e-mail: [email protected]

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (3)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: NoName Tester połączeń kablowych RJ45 (A-DN-14001), Łucznik SM 1004S, Gorenje DTS 6545 E, Citizen SR-135N, Belkin Flat microUSB 1.2m Czarny (F2CU046BT06-BLK), Allied Telesis USB Powered Desktop Media Converters (AT-DMC100/SC-50), Royal Canin Pure Feline N2 Slim Smukła sylwetka 0,3kg, MyScreen Protector DIAMOND Szkło do APPLE iPhone 7 (PROGLASAPIP7), Sum Plast Kuweta dla Kota średnia, Ami Play Szelki regulowane Grand Soft Cotton XXL max 62 [c] x 69-93 [d] cm Brązowy, Thrustmaster Kierownica TS-PC Racer (2960785), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM4 3m (54345), Mitsu do Acer Extensa 5635Z, 4400 mAh, 11.1V (BC/AC-5635Z), Juwel Vision 450 LED biały, Toshiba Toner T-FC30EM, magenta (6AJ00000097), Garett Electronics POWER 13 RÓŻOWY, Lindy HDMI - HDMI, 2, Czarny Srebrny (37872), Kospel Podgrzewacz pojemnościowy POC.D-5 LUNA INOX elektryczny 5L (POC.D-5 LUNA INOX), GSM City CASE ETUI POKROWIEC LOVE RABBIT RÓŻOWY "E52" WSUWANE