Karma mokra dla psa
Do koszyka

Brit Pate & Meat chicken 400 g

ID produktu: 4871778
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dodatkowe właściwości: Dostarczenie składników odżywczych i witamin
  • Masa netto [g]: 400
  • Rodzaj: Z kurczakiem
  • Wiek: Psy dorosłe (1+)
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Brit Pate & Meat chicken 400 g 

 

 

Pełnoporcjowa karma dla psów wszystkich ras.
Wysokiej jakości składniki oraz w pełni zbilansowana formuła odpowiadająca potrzebom żywieniowym psa, zapewniają prawidłowy rozwój, zdrowie i jego piękny wygląd. 
Skład opiera się na mięsie wołowym i kurczęcym oraz podrobach. Dodatek cenionego oleju z łososia uzupełnia karmę. 
100% naturalnych składników i wysoka zawartość mięsa dostarczają organizmowi łatwo przyswajalnego białka zwierzęcego, które jest niezbędne do zachowania na długo witalności drapieżnikowi.

 

Skład: 
28% kurczak, 22 wołowina, 12% serca i płuca, 8% całe wątróbki z kurczaka, 28,5% bulion, 1% minerały, 0,5% olej z łososia

Specyfikacja

Wiek
Psy dorosłe (1+)
Rodzaj
Z kurczakiem
Masa netto [g]
400
Dodatkowe właściwości
Dostarczenie składników odżywczych i witamin

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Kensington Pilot do prezentacji K72426EU, Unitek HDMI - HDMI, 20, Czarny (Y-C110A), Ednet DVI - DVI, 3, Czarny (84521), Marumi Super DHG UV 72mm (MUV72 (L390) Super DHG), Razer Leviathan (RZ05-01260100-R3G1), StarTech 4 porty USB 3.0 + 3 porty USB (ST4300U3C3), MicroConnect Adapter RJ11 - 6P4C 1F - 2F (50597), NoName RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2, 0.5, Czarny, Bertus NOTES SPIRALNY A6 MASZA I NIEDZWIED (DERF3390) , Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 3m (54340), Logitech Doodle Collection M238 Wireless Bae-Bee (910-005055), UNI-MAX Długopis Trio RT GP Steel czarny (216740), DIAMSIL INTER DOMEK IGLO Z PODUSZKA 3, Ttesports X Comfort Air (GC-XCF-BRLFDL-01), Plastrol Przewód przyłączeniowy z wtyczką PP-40H, H05RR-F 2x2.5, IP44, 3m (W-97261), Teesa Odkurzacz akumulatorowy 2w1 Teesa SWEEPER 5000, nemo ETUI ECO PULL UP S5, Sierra King's Quest Collection, ESD