Tonery do drukarek
Do koszyka

Black Point Toner LCBPLC524C zastępuje Lexmark C5220CS, niebieski

Wydajność [str/5% pokrycia]: 3000
ID produktu: 5763808
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Black
  • Cyan
  • Magenta
  • Yellow
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

LCBPLC524C toner BLACK POINT zamiennik Lexmark C5220KS

do drukarek:

Lexmark C522n (0022H0061), Lexmark C524n (0022B0061), Lexmark C524dn (0022B0161), Lexmark C524dtn (0022B0211)
Lexmark C530dn (0034C0161), Lexmark C532n (0034B0061), Lexmark C532dn (0034B0161), Lexmark C534n (0034A0061), Lexmark C534dn (0034A0161), Lexmark C534dtn (0034A0211)

Specyfikacja

Lexmark C522n
Lexmark C524dn
Lexmark C524dtn
Lexmark C524n
Lexmark C530dn
Lexmark C532
Lexmark C532dn
Lexmark C534
Lexmark C534dn

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
800 166 054
71 338 68 53
Opis:
Pomoc serwisowa: Infolinia 800 166 054 Dział serwisu 71 338 68 53 E-mail: [email protected]

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet toner ATX-3250NX (106R01374), Sony MDRZX310B, InLine Kabel do drukarki 25pin D-Sub / 36pin Centronic 5m (11435), VRX Racing Wing Holder zestaw (VRX/10459), MicroConnect SC/SC 9/125µm OS2 3m (FIB881003), NoName Pilot uniwersalny do LG UCT-40, Dingo obroża skórzana podszyta filcem szer. 3,0 cm dł. 70 cm czerwona, Tetra Cichlid Mini Granules 250 ml, MicroConnect LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 OS2 0.5m (FIB4110005), Oregon RM511 BIAŁY (159299), Edding Marker permanentny 1MM czerwony (400/002/CZ ED), NoName Etui Silikon 3D Sam J1 J120 2016 Sowa zielona, NoName Etui Candy Samsung J7 J730 2017 granatow y/navy, nemo Etui Pillow Case Nokia 222 czarne, Duracell DRP5962 (VBT190, VBT380), Arctic P12 (ACFAN00118A), Cartridge Web Toner 593-11019 Yellow , Remax Remax RB-T15 słuchawka Bluetooth zestaw słuchawkowy bezprzewodowy srebrny uniwersalny, Expression Toner MP C 2030 Yellow (841199)