Taśmy do drukarek
Do koszyka

Black Point Taśma do drukarki igłowej ML 5520 / 5590 czarna (KBPO5520)

ID produktu: 270258
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość: 1
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

aśma Black Point KBPO5520

Zastępuje Oki (ML 5520 / 5590

Rozmiar: 8 mm / 1,6 m

Kompatybilna z Oki ML: 5520, 5590.

Specyfikacja

Zastosowanie
Do drukarki igłowej
Kolor
Czarny
OKI ML 5520
OKI ML 5590

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
800 166 054
71 338 68 53
Opis:
Pomoc serwisowa: Infolinia 800 166 054 Dział serwisu 71 338 68 53 E-mail: [email protected]

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Qoltec Hartowane Szkło Ochronne Premium Do Samsung Galaxy S4 (51152), Panasonic RP-HC56E-K, Herma Etykiety Premium A4, białe, papier matowy, 3200 szt. (4620), LogiLink Jack 3.5mm - Jack 3.5mm 2m czarny (CA1050), Green Cell VGP-BPS26 VGP-BPS26A VGP-BPL26 Sony Vaio PCG-71811M PCG-71911M (SY08), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/PC-ST/PC, 9/125 SM OS2, 2m (FIB411002), Leitz TECZKA Z GUMKĄ SELEDYNOWY (39560053), Gimmik Ładowarka sieciowa (15-DJ03), Apple 10.5" 64 GB 4G LTE Srebrno-biały (MQF02FD/A), MicroConnect Jack 3.5mm - RCA (Cinch) x2 1.4m czarny (AUDLRC14), Paper Mate Wkład do długopisu Replay premium wymazywalny , Krusell Krusell Sony Xperia L2 Sunne 2 Card FW czerwony/red 61241, Artimex Zliczający Chip Do Samsung Clp510 Magenta, ColorPlus PUDŁO KARTONOWE WYSYŁKOWE 315X225X802MM KARTON TEKTUROWY