Drukarki poleasingowe (2)

Drukarki poleasingowe

(2)
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
 • Sortowanie domyślne
 • Cena - od najniższej
 • Cena - od najwyższej
 • Po popularności
 • Po ocenach klientów
 • Po ilości komentarzy

Drukarki poleasingowe w Morele.net

Możliwość zakupu wysokiej jakości sprzętu po niższej cenie zapewnia poleasingowa oferta sklepu Morele.net. Znaleźć można w niej urządzenia, które w wersji oryginalnej kosztują o kilkaset złotych więcej. Każda drukarka jest w pełni sprawna, gwarantuje pełną funkcjonalną i długą żywotność. Na sprzęt nakładana jest także gwarancja. Dzięki temu, nasi Klienci otrzymują urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno w ramach użytku domowego, jak i biurowego bądź szkolnego.

Używane drukarki w żaden sposób nie odbiegają pod względem sprawności działania, a także wyposażenia. Katalog poleasingowy jest bardzo zróżnicowany. Znaleźć można w nim drukarki korzystające z różnych technologii i zestawów funkcji.

Drukarki poleasingowe od najlepszych producentów

Wybór drukarek jest atrakcyjny także ze względu na renomę producentów, które odpowiadają za ich przygotowanie. W katalogu Morele.net znajdują się między innymi:

 • Drukarki poleasingowe HP. Firma od wielu lat zajmuje się dostarczaniem urządzeń na różne rynki. W jej ofercie dostępne są drukarki laserowe, atramentowe, a także urządzenia wielofunkcyjne. HP przygotowuje sprzęt dla użytkowników domowych, biurowych i specjalistycznych. Modele poleasingowe zostały przystosowane w taki sposób, aby były w stanie zapewnić pełną sprawność przez wiele lat.>
 • Drukarki poleasingowe Lexmark. One również kierowane są do użytkowników o bardzo zróżnicowanych wymaganiach. Niezależnie od tego, czy ważny jest dla nich produkt domowy, wykorzystywany raz na jakiś czas, czy też sprzęt do pracy ciągłej, na przykład w biurze. Lexmark dostarcza urządzenia o dużej wydajności, korzystające z wielu opcji dodatkowych, które ułatwiają pracę.

Jakie drukarki poleasingowe wybrać?

Każdy produkt dostępny w ofercie poleasingowej został dokładnie opisany, tak aby możliwy stał się wybór drukarki, która spełnia wszystkie najważniejsze kryteria. W katalogu znajdują się między innymi drukarki laserowe, bardzo dobrze sprawdzające się przede wszystkim w użytku biurowym, ale również w warunkach domowych. Każda drukarka ma podany przebieg, osoby zainteresowane mogą zaznajomić się również z najważniejszymi parametrami technicznymi, takimi jak chociażby szybkość drukowania, pojemność podajnika czy też rodzaj procesora i ilość pamięci RAM.

Drukarki laserowe zostały wyposażone również we wbudowany wyświetlacz oraz panel sterowania. Pozwala to w łatwy sposób dostosować ich działanie. Modele poleasingowe zapewniają pełną sprawność i funkcjonalność. Dodatkowym atutem jest gwarancja.

Oczywiście drukarki laserowe to niejedyne produkty, jakie można znaleźć w sklepie. Oferujemy również poleasingowe urządzenia wielofunkcyjne, a więc tak zwane „kombajny”,  stanowiące połączenie kilku sprzętów, między innymi drukarki i skanera. W tym przypadku także wystawiana jest gwarancja, a osoby zainteresowane mogą liczyć na dokładny opis sprzętu.

Drukarki poleasingowe – cena

Największą korzyścią, jaką zapewniają produkty poleasingowe, jest oczywiście możliwość zakupu wysokiej jakości urządzeń po znacznie niższych cenach. To, że są używane, nie wpływa w żaden sposób na ich sprawność czy też funkcjonalność. Każdy produkt zapewnia wszystko to, czym wyróżniał się w dniu premiery.

Dzięki temu nasi Klienci mają szansę na zakup lepszych urządzeń bądź uzupełnienie dotychczasowego osprzętowania. Zwłaszcza że na każdy produkt wystawiana jest gwarancja.

Drukarki poleasingowe – czy warto?

Mając na uwadze specyfikę urządzeń poleasingowych, warto wymienić najważniejsze korzyści, na jakie liczyć mogą zainteresowani klienci.

 • Niższa cena. Nowe urządzenia wielofunkcyjne, a także drukarki laserowe, często kosztują sporo. Zwłaszcza gdy mowa jest o modelach z wysokiej półki, wyróżniających się doskonałymi parametrami technicznymi bądź też nowoczesnymi technologiami. Tego typu drukarki laserowe mogą służyć przez wiele lat, dlatego oferta poleasingowa to doskonała okazja do tego, aby zdobyć je znacznie taniej.>
 • Pełna funkcjonalność. Kupując taką drukarkę, Klient otrzymuje całkowicie sprawny sprzęt, dzięki któremu możliwa staje się realizacja wszystkich kluczowych zadań. Zwłaszcza że każda drukarka została sprawdzona i przystosowana do dalszej, długoterminowej pracy.>
 • Gwarancja. Jest to gwarancja wewnętrza, wystawiana przez sklep Morele.net. Stanowi dodatkowe zabezpieczenie sprawności sprzętu.