Biuro

Meble biurowe

Rekomendowane przez specjalistów

VoidDesk-C
(8)
Kupiło 8 osób
1 299 zł
rekomendacja eksperta
Ergonomiczna pozycja podczas grania, regulacja koloru LED-ów i dożywotnia wytrzymałość ramy deklarowana przez producenta sprawiają, że jest to produkt wart swojej ceny!
gamingowe D-5000
(2)
Kupiło 16 osób
729 zł
rekomendacja eksperta
Nowoczesny design z efektownym podświetleniem LED oraz ergonomiczną konstrukcją. Jest to biurko dla każdego miłośnika e-sportowych rozgrywek, wyposażone w niezbędne elementy, które doceni każdy gracz. 
gamingowe SPACE
(31)
Kupiło 48 osób
649 zł
rekomendacja eksperta
Wzmocniona konstrukcja, karbonowa powierzchnia, podświetlenie led oraz szereg udogodnień w postaci podstawki pod pady, kubek oraz słuchawki sprawiają, że jest to biurko, którego szukasz!
gamingowe D-3000
(5)
Kupiło 108 osób
549 zł
rekomendacja eksperta
Nowe biurko gamingowe od PRO-GAMER o dużej przestrzeni roboczej. Wytrzymałe i odporne na uszkodzenia dzięki laminowanej powierzchni blatu oraz stelażowi wykonanemu z bardzo odpornej stali. W zestawie znajdują się również gamingowe akcesoria.
podnóżek Microban - Office SUITES ( 8035001 )
(15)
Kupiły 33 osoby
111,99 zł
rekomendacja eksperta
Podnóżek pozwalający na zachowanie prawidłowej postawy w czasie pracy. Wykończenie powierzchnią Microban zapobiega rozwojowi drobnoustrojów a regulacja wysokości i kąta nachylenia daje łatwość dopasowania.
NT-L10 (SPC071)
(54)
Kupiły 123 osoby
99 zł
rekomendacja eksperta
Uniwersalna podstawka w całości wykonana z aluminium co zapewnia trwałość konstrukcji. Specjalna blokada pozwala na stabilne ustawienie w kilku pozycjach co ułatwia korzystanie z laptopa przy biurku a także na fotelu czy łóżku.
Podkładka żelowa przed klawiaturę Memory Foam, Black (9178201)
(48)
Kupiło 41 osób
-19%
59.99 zł
48,99 zł
rekomendacja eksperta
Podkładka Memory Foam, dopasowuje się do kształtu dłoni w zależności od nacisku ręki i wydzielanego ciepła. Dzięki wypełnieniu gęstą pianką, podkładka nie odkształca się, zaś właściwości antypoślizgowe utrzymują ją w jednym miejscu.

Promocje i nowości