Biurka

Biurko ASM Meble DINO

ID produktu: 4530544
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Głębokość [cm]: 50
  • Szerokość [cm]: 104
  • Wysokość [cm]: 76
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Biurko z szufladą i szafką oraz półką wysuwaną.

Specyfikacja

Głębokość [cm]
50
Szerokość [cm]
104
Wysokość [cm]
76

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Fellowes Podstawa pod monitor LCD/TFT - Smart Suites (8020101), Esselte No 1 Power A4 - 811470, GamersWear Bluza SCHOOLGIRLS Longsleeve czerwona (L) ( 5984-L ), APC SMX2200HV, Tamron Pokrywka do obiektywu 52mm (CP52), Konica Minolta Drum DR-212 do bizhub 25e (9967002119), Sencor kieszonkowy (SEC 263/ 8), Samsung BD-J5500, Skink Szkło Dla Samsung Galaxy E5 (FS_HARDGLASS_SAMGE5), Libox Koncentryczny, Professional Premium, kl.A HD/200m (PCC113), iBOX Smartcard (ICKWHIR057), V7 PRM30 (VPL2308-1E), Thecus NAS Thecus N4910U-R, 19", 1U, NAS, Intel CPU, 4GB, 2xGbit-LAN (N4910U-R), Genesis Thor 300 Outemu Red (NKG-0946), Black Lion Studios Shadow Harvest: Phantom Ops, ESD, Beko HII64400ATZG, ESET Internet Security PL BOX Kontynuacja 3 lata 1 urządzenie (EIS-K-3Y-1D), DataLocker DL3 FE 500GB (FE0500RFID), Equip Patchcord światłowodowy MTP - MTP, Multimode OM4, 10m (25555607)