Biurka

Biurko Actona Seaford

ID produktu: 6027472
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Głębokość [cm]: 45
  • Regulowana wysokość: Nie
  • Szerokość [cm]: 100
  • Wysokość [cm]: 75
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Ergonomia, praktyczność i styl

Szeroka i zróżnicowana oferta obejmuje wysokiej klasy meble, które sprawdzą się idealnie zarówno w domu, jak i w biurze. Projektanci standardowych modeli postawili na sprawdzoną konstrukcję i gwarantują ponadprzeciętny komfort pracy i rozrywki. Wszystkie modele wyróżniają się kapitalną jakością i pochodzą od renomowanych producentów. Nic więc dziwnego, że klienci zgodnie podkreślają bezkompromisową wygodę i ergonomię na najwyższym poziomie.

Biurko Seaford wykonane zostało z metalu malowanego proszkowo na kolor czarny oraz płyty MDF wykończonej laminatem w kolorze dębu sonoma. Loftowy charakter i prostota wykonania to coś co wyróżnia serię mebli Seaford. Biurko wprowadzi surowy klimat oraz sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach dzięki swoim wymiarom.

Specyfikacja techniczna

Element kolorystyczny
Jasnobrązowy
Przeznaczenie
Podświetlenie
Nie
Regulowana wysokość
Nie
Szerokość [cm]
100
Głębokość [cm]
45
Wysokość [cm]
75

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Lenovo 0B46998, LaCie HDD Rugged Mini 2 TB Srebrno-pomarańczowy (9000298), Cellular Line do iPhone 6 (CTEMPGLASSIPH647), Parrot Zestaw śmigieł do Bebop Drone, Czarne/czerwone (PF070078AA), Canon PowerShot SX620 HS (1072C002AA), MicroConnect SDI do HDMI (MC-SDIHDMI), Walkera Zestaw 2 śmigieł czarnych CW + CCW (Rodeo 150-Z-01(B)), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 S/FTP Czerwony 0.15m (SSTP60015R), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM1 62,5/125um Duplex Multimode, 20 Pomarańczowy (473033), GoodRam MicroSDHC 16GB CL10 UHS I (M1A0-0160R11), 2k Games XCOM: Enemy Within, ESD (768521), MSI GP73 Leopard (8RE-057XPL) 32 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Transcend SSD ESD230C 960 GB Czarny (TS960GESD230C), Hurtel Spider Armor pancerne etui wytrzymały pokrowiec iPhone X czerwony, Microsoft Microsoft Surface Adapter USB-C do USB 3.0, LogiLink Patchcord CAT6A S / FTP AWG27f. Czarny przemysłowy, 2m, Hama Zestaw nakładek do kontrolera Nintendo Switch Pro