Długopisy, cienkopisy, pióra
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Bic DŁUGOPIS BIC ROUND STIC CZARNY 1szt. - 893213

ID produktu: 818736
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 50
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Bic DŁUGOPIS BIC ROUND STIC CZARNY 1szt. - 893213

Opis produktu

Długopis jednorazowy Wentylowana skuwka i końcówka w kolorze tuszu Końcówka o grubości 1 0 mm szerokość linii pisania 0 4 mm Przezroczysta obudowa umożliwia kontrolę zużycia tuszu Długość linii pisania 2 000 m Oznaczenie nazwy producenta oraz kraju pochodzenia na korku zabezpieczającym wkład przed wysunięciem

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Bic
Kod producenta
893213
EAN
3086123256385
Podstawowe informacje
Ilość sztuk w opakowaniu
50

Opinie

(1)
(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny dodatek, kiedy brakuje złociaka do darmowej wysyłki.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(1)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Gembird LC-LC duplex mm 50/125 OM2 pomarańczowy 10m (CFO-LCLC-OM2-10M), Koenig Atrapa SAS-DUMMYCAM60, Lestar MCL-1200u (1966008237), NoName Patchcord światłowodowy, wielomodowy, 62,5/125, ST - ST, 1m, MyScreen Protector Szkło FULLSCREEN do Samsung Galaxy S6 Edge (FULLSCREENS6EC), AOC Agon AG241QG, GreenGo Smart Universal Fancy 4.7-5.3" (GSM026960), Dumel Plecak Panda (234168), Marumi DHG ND64 Filtr fotograficzny szary 55mm (MND(64)55_DHG), Beniamin Zeszyt w kolorowe trzy linie Frozen A5, Strefa Drukarek Taśma dymo d1 zamiennik 40918 9mm x 7m żółte tło/czarny nadruk, Asus ROG TUF (FX705GE-EW091) 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ Windows 10 Pro PL, Alveus MORE 10 LEN 56x50 1K zlew wpuszczany + syfon
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni