Kubki i szklanki
Do koszyka

BGtech Kubek wspaniałej kobiety

ID produktu: 5312566
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Materiał: Ceramika
  • Motyw: Napisy
  • Rodzaj: Kubek
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

 

Podstawowe dane:

  • Użytkowanie: Kontakt z żywnością

Cechy produktu:

  • Przyjemny gadżet w codziennym użytkowaniu
  • Kolorowe elementy dodają mu mnóstwo uroku
  • Praktyczna pojemność
  • Wyjątkowy pomysł na prezent

Opis:

Kubek baryłka wspaniałej kobiety Ten produkt to świetny gadżet! Cieszy oko doprecyzowanymi detalami. Cechuje go niezwykle estetycznie wykonane. Zapakowany jest w ładne, kolorowe, zadrukowane pudełko. Gadżet gotowy do wręczenia na prezent.

Dodatkowe informacje:

- element dekoracyjny do salonu,przedpokoju,sklepu,hotelu lub restauracji.

Informacje o wysyłce:

W naszej ofercie posiadamy inne produkty z tej kolekcji.

Gadżet prezentowy idealny jest dla każdej osoby i na każdą okazję.

Specyfikacja

Rodzaj
Kubek
Materiał
Ceramika
Kolor dominujący
Biały
Motyw
Napisy
Ilość [szt.]
1
Kolekcja / Napis
wspaniałej kobiety

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Eltra ANIA 3 SREBRNE, Delock DisplayPort D-Sub (VGA), 0.125, Czarny (61848), Maximum UHF2 outdoor GRID antenna - 20645, MicroConnect Patchcord światłowodowy, ST/UPC - ST/UPC, 62.5/125, OM1, 5m (FIB110005-1DC), Edding Cienkopis D407 czerwony , Osram SMART+ GARDENPOLE MINI RGBW (4058075047853), St. Majewski Piórnik saszetka Robert Lewandowski (270566), Koziol Turner (KZ-3003638), NoName Etui Back Case 0,3 dla HTC One M10 , Spigen Nakładka Liquid Crystal do Samsung Galaxy Note 9 przezroczysta, GSM City SZKŁO HARTOWANE 5D SAMSUNG GALAXY A6 PLUS 2018 BIAŁE, Mercury Goospery Etui Dream Bumper IPHONE X złoty, York Szczotka podłogowa YORK MOP z dyszą, Mocolo ONYX DEFENCE CASE SAMSUNG GALAXY S8 PLUS SREBRNE, SWISSTEN SWISSTEN głośnik bluetooth, X-Style, 3W, regulacja głośności, pomarańczowy, Bluetooth+USB konektorczytnik kart micro SD, Qoltec dokanałowe z mikrofonem, szmpańskie -50823, Morele.net ELITE H4270 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 2 TB HDD/ Windows 10 Pro