Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

Beline Etui Carbon Fiber Xiaomi Redmi 5A srebrn y/silver

ID produktu: 4684315
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Redmi 5a
  • Kolor: Srebrny
  • Materiał: Poliwęglan
  • Typ: Plecki/Nakładka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Smukłe i lekkie jak piórko , a zarazem modne etui. Elegancka ochrona podkreślająca charakter twojego urządzenia, wykonana w najnowszej technologii, elastyczne etui wzorowane na włóknie węglowym o wyglądzie karbonu. Znakomicie chroni twój smartfon przed przypadkowym zarysowaniem , a także zmniejsza ryzyko uszkodzenia w razie upadku. Doskonale dopasowane posiada wycięcia na aparat , oraz wszystkie przyciski funkcyjne występujące w danym modelu, przez co nie utrudnia w żaden sposób obsługi urządzen

Specyfikacja

Srebrny
Plecki/Nakładka

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Lexmark toner E260A21E Black, Colorovo tusz CRH-88-M-XL (C9392AE nr 88XL) Magenta, StarTech Kabel D-sub, 1.8m (MXT100), MediaRange DVD+ R DL, 8x, 8.5GB, 5 sztuk (MR465), Case Logic Etui na osłonę przeciwsłoneczną 12CD (CDV12), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-SC/UPC, 9/125 OS2, 2m (FIB721002), Lamart LT4038 BK Termos / Kubek Termiczny (LT4038), Qnap TS-431X (TS-431X-8G), Braun Care Style 7 Pro IS7055, Akyga HDMI - HDMI, 3, Czarny (AK-HD-30A), Dolfos DOLVIT SPIRULINA MINI 90 tabletek, Expression TUSZ DO HP (711XL) MAGENTA (P), Schwaiger Antenowy, 0.25, Biały (KFF20532), Toshiba X300, 8TB, SATA/600, 128MB (HDWF180EZSTA), MICHALCZYK I PROKOP Karta ksiażki 981-E, Adriatica Biżuteryjny (A3433.5155Q), Wozinsky Wozinsky Glitter Case błyszczące etui pokrowiec z brokatem Samsung Galaxy J3 2017 J330 czarny uniwersalny, Alogy Szkło hartowane Alogy na tył obiektyw Huawei P20 Pro uniwersalny