Gry PC (wersje cyfrowe)
Do koszyka

Ballistic Overkill Steam CD Key

ID produktu: 5225540
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Gatunek: Akcji, Niezależne
  • Klasyfikacja PEGI: Brak Klasyfikacji
  • Liczba graczy: Wieloosobowa
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Ballistic Overkill is a fast paced PvP shooter. Easy pick up and play, no complicated setups or rules: it’s kill or be killed! A new form of energy was discovered 15 years ago. Clean, safe and abundant, it changed the course of civilization. It’s 2035 and a secret war surfaces for the first time as megacorporations fight for the control of the energy, hiring armies of highly skilled mercenary soldiers!

Specyfikacja

Producent
Aquiris Game Studio
Platforma
Steam
Gra - pełna wersja
Gatunek
Akcji
Niezależne
Liczba graczy
Wieloosobowa
Klasyfikacja PEGI
Angielska (Interfejs)
Angielska (Pełny dźwięk)
Polska (Interfejs)
Pozostałe wersje
Procesor
2.0 GHz
Pamięć operacyjna
2 GB
Karta graficzna
Zgodna z DirectX 9
Wolne miejsce
4 GB
Kontrolery
Klawiatura
Mysz

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Remington i-Light Pro IPL6500, InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 50/125µm, OM2 0.5m (88644), Royal Canin German Shepherd Junior karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy owczarek niemiecki 12 kg, VivoLink DisplayPort USB MiniJack 3.5 mm D-Sub (VGA), 3, Czarny (PRODPAUMVGA3), LINDY LC/LC 50/125µm OM3 30m (46400), inSPORTline Rower rehabilitacyjny magnetyczny Rapid RMB (5561), Dako-Art DA BIO-WAPNO D/GRYZONI 605 - 22837, Esbit Termos obiadowy próżniowy na żywność Food Jug Plus 0.75L Black/Red, Axial Osłona amortyzatora aluminiowa 12x41.5mm 2 szt. (AX31295), PAPERMATE Długopis jednorazowy FLEXGRIP ULTRA STICK, czarny (SAN094), Mercury Jelly Case dla Huawei Mate 8, Forever Szkło hartowane 3D do Samsung A8 czarne, nemo HARTOWANE SZKŁO UNIVERSALNE 5" BOX, MAXXIMUS SAMSUNG G350 CORE PLUS 2150 mAh, Hurtel samochodowy z gwintem 1/4'' cala na telefon kamerę do kratki wentylacyjnej czarny, Mercury MERCURY IJELLY ROSE GOLD IPHONE 7 8 PLUS, HP Pavilion 14-ce0002nw (4UE43EA) 16 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Neutral Liquid żel do prania Kolor 1000ml, DT NO.1 F4C