Deski do prasowania
Do koszyka

Arix Pokrowiec Na Deskę Triplex 140x50 T800 ARIX

ID produktu: 6017695
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Rodzaj: Pokrowiec
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

POKROWIEC NA DESKĘ TRIPLEX 140x50 T800 ARIX

Wykonany z czystej bawełny o ciekawym wzornictwie.
Wytrzymały na wysokie temperatury.
Nie zabiera barwników ani rozpuszczalników szkodliwych dla zdrowia.
Bawełna połączona z pianką poliestrową oraz miękkim filcem, które idealnie wchłania wilgoć.
Można prać w pralce i ręcznie w temp. 30C

Wymiary: 140cm x 50cm

Specyfikacja

Rodzaj
Pokrowiec

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Esperanza Titanum przeciwprzepięciowa 4 gniazd 1.5m czarny (TL129), LogiLink HDMI - HDMI 10m czarny (CH0053), TP-LINK High Gain AC600 (Archer T2UH), IRIS Scan Express 4 (458510), Herlitz Blok notesowy 700 sztuk (146092), InLine Patchcord S/FTP, PiMF, Cat.6, 250MHz, PVC, CCA, czerwony 3m (76103R), InLine Jack 3.5mm - Jack 3.5mm 5m srebrny (99235), MicroConnect Patchcord światłowdowy MU/UPC-SC/UPC, 9/125 OS2, 2m (FIB221202), Leitz Wow 15L turkusowy (52781062), Forever Szkło hartowane do Huawei Y5 II (GSM021416), Mercury Etui iJELLY do Xiaomi Redmi Note 4 (BRA005635), MicroConnect USB C - DisplayPort , HDMI, VGA, DVI (USB3.1CCOM10), Belkin WALL MOUNT - B2B156, Avacom 19V 3,42A, 65W, złacze 3mm x 1mm (ADAC-ACS-65W), Comandante Nitro Blade Zebra C40 MK3 żarnowy, brązowy , Mercury I-Jelly J3 J330 2017 szary/grey, Frosch Frosch skalbinių minkštiklis medvilnės žiedų kvapo 750 ml, Delock DisplayPort - DisplayPort 5m czarny (85663), JetWorld Toner Cyan Xerox 6020 6022 6025 6027 / 106R02760 / 1000 stron / zamiennik uniwersalny