Filtry do dzbanków i butelek
Do koszyka

Aquaphor B25 Maxfor 5+1 (B100-25)

ID produktu: 5251735
Zobacz produkty podobne
(6)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Aquaphor
  • Liczba wkładów w zestawie: 6
  • Przeznaczenie: Do dzbanka
  • Rodzaj filtracji: Zmiękczanie wody, Redukcja chloru, Usuwanie metali ciężkich
  • Wydajność w litrach: 200
Opis
Specyfikacja
Opinie (6)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Uniwersalny wymienny wkład filtrujący przeznaczony do oczyszczania wody wodociągowej. Skutecznie usuwa z wody praktycznie wszystkie szkodliwe dla naszego zdrowia zanieczyszczenia, poprawia jej kolor, smak i zapach. Przeznaczony do oczyszczania wody o średnim stopniu twardości (do 200 mg/l).

Wydajność wkładu wynosi 200 l, do 2 miesięcy użytkowania przez ok. 3-4 osobową rodzinę, w zależności od stopnia twardości wody.

Wkład B25 Maxfor pasuje do następujących modeli dzbanków AQUAPHOR: Onyx, Jasper, Time, Orion, Amethyst, Agat oraz również do dzbanków innych producentów dostępnych na rynku polskim.

Specyfikacja techniczna

Przeznaczenie
Do dzbanka
Dedykowany model
Aquaphor
Liczba wkładów w zestawie
6
Rodzaj filtracji
Redukcja chloru
Usuwanie metali ciężkich
Zmiękczanie wody
Wydajność w litrach
200

Opinie

(6)
(6)
5/5
(6)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo dobry filtr 2 miesiace spokojnie wytrzyma , bardzo dobra cena
  • ZALETY:
  • + cena
  • + jakosc
  • +
  • WADY:
  • - brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(6)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: A-LAN Tester UTP/FTP/ BNC (248) NI007, Gembird MHS-001, Roline D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 20m czarny (11.04.5270), InLine Adapter 25 Pin żeński - 9 Pin Sub-D męski - 31249, Syma Silnik A (X4-13A), Eldom CS10, LaCie HDD Rugged 4 TB Pomarańczowy (STFR4000800), Intellinet Network Solutions Światłowód Krosowy, Duplex, Multimode, ST/SC, 62.5/125 µm, OM2, pomarańczowy, 5m (470087), Hama Toslink - Jack 3.5 optyczny (001223640000), Bosch (BSG 6 B 110), Green Cell PRO do Dell XPS 15 L501x L502x 17 L701x (DE40PRO), Morellato Bransoleta rozciągana 12 mm Morellato MB12.001.08, nemo samochodowy NOKIA CR-118 HH-20/2710 , Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00VWPB) 8 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Sponge Selfie Stick Sponge C (20-102 cm), Mėlyna, Expression Tusz T3473 (magenta P)