Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Apple Skórzana nakładka do Apple iPhone 8 / 7 czarna (MQH92ZM/A)

ID produktu: 1521208
Zobacz produkty podobne
(1)
Kolor:
  • Brązowy
  • Czarny
  • Czerwony
  • Granatowy
Rekomendacja eksperta
Etui wykonane ze specjalnie garbowanej i barwionej, miękkiej w dotyku skóry. Ściśle przylega do obudowy, w zasadzie nie zmieniając wymiarów urządzenia.

Opis produktu

 

 

Zaprojektowane przez Apple etui ściśle przylegają do obudowy iPhone’a, w zasadzie nie zmieniając wymiarów urządzenia. Wytwarzane są ze specjalnie garbowanej i barwionej, miękkiej w dotyku europejskiej skóry, która z czasem pokrywa się naturalną patyną. Przyciski z obrabianego aluminium pasują do koloru skóry, wyściółka z mikrofibry skutecznie chroni iPhone’a, a etui nie trzeba zdejmować do bezprzewodowego ładowania.

 

ZDJĘCIE POGLĄDOWE

Wymiary oraz wycięcia na przyciski i aparat, są dopasowane do modelu podanego w nazwie lub kompatybilności produktu.

Specyfikacja

Czarny
Plecki/Nakładka
Skóra naturalna
iPhone 7
iPhone 8

Opinie (1)

(1)
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo drogie, oryginalne etui, ale naprawdę dobrej jakości.
  • ZALETY:
  • + dobrze dopasowane
  • + przyjemne w dotyku
  • + dobrej jakości
  • WADY:
  • - cena!
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt ze Wsparciem Apple: https://getsupport.apple.com/

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Manhattan koniczynka 3P 1,8 m (371131), Gembird HDMI - HDMI, 15, Czarny (CCHDMI415M), Nzxt Phantom 410 (CA-PH410-G1), Natec SCART - SCART, 1.8, Czarny (NKA0355), APC Smart SRT 5000VA Rack 230V (SRT5KRMXLI), InLine HDMI - HDMI, 1, Czarny (17001V), 4World Podstawka do notebooka 15.6'' Czarna (10000), Acme DVD-R, 120min/4,7 GB, 16X, koperta (4770070855904), Intel Core i5-6400T, 2.2GHz, 6MB, OEM (CM8066201920000), Energizer Baterie AA 4szt. (635203), InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 62.5/125µm, OM1, 15m (88615), InLine HDMI HDMI x2, 0.2, Czarny (17681), InLine RCA (Cinch) x2 MiniJack 3.5 mm, 1, Czarny (99241), OKI Hopping Roller (44483301), TomTom Touch czarny (L - 1AT0.001.01), Bluedio Słuchawki BLUEDIO TURBINE - Bezprzewodowe, Mcab Patchcord CAT6A, U/FTP, 1m, czarny (3572), Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC(F)-LC/UPC(M), 15dB, SingleMode (54188), HyperX Fury, DDR4, 8GB,2666MHz, CL16 (HX426C16FW2/8)